таблета екраните And панели - EcoGuerilla.mk

) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интер

Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир

црна, бела за Explay i1 7.85"инчен допир замена таблета екран на допир панел на допир за digitizer стаклоЗа превозо

-5 %

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и

Како екранот на допир може да има различни екран на допир панел форма за истиот кабел модел.Ве молиме от

-5 %

Нови 8" инчен Остриги T8 3 G Таблет на Допир Екран на Допир Панел стакло Digitizer Замена Бесплатен ПревозотПос

Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас...

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го вашиот таблет за да ја проверите екран приклучок за

-8 %

6.2 инчен resistive touch screen дисплеј на надворешниот со рамен екран ракопис 155*88 бесплатен превозот6.2 инчен resistiv

трговски описСтоката е во парк!!!КОРИСТИ MC3190, MC70, MC1000, MC3200 I / O (16 Иглички) за CRD30001000 MC3000 лулка конектор само

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и

-8 %

HSD070 IDW1 165*100 Нов 7 инчен екран на допир за бесплатен превозот

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и

-8 %

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

-8 %

165*100 Нов 7 инчен екран на допир HSD070 IDW1 бесплатен превозот

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и

-8 %

7 инчен таблет E патот навигација GPS MP4 MP5 општи отпор ракописниот екран на допир панел 161*96 (Заварени)​

-27 %

се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

Srjtek 7" За Амазон Поттикне Пожар 7 до 2015 HD5 HD 5 LCD Екран Следи Матрица + Digitizer екран на Допир Панел Екран Стакл

Производи по категорија

Scroll