позадина - EcoGuerilla.mk

-27 %

2) Топлински со пареа железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно.ОписСликовно кр

Физички екранотМолиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаен

-35 %

Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент.Може да се прилаг

-35 %

Забелешка Бразил зема 4090 дена.За полиестер позадина,може да се мие или железо тоа да се отстрани набори,

-35 %

Поради нерефлективен, тоа е погоден за внатрешна употреба С&П П : Што е разлика помеѓу тенки винил(уметно

-35 %

Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент Нашата позадина е

-35 %

Додавање на врвот / дното џеб или дупка 2.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви Ако ви треба custom background в

-35 %

Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас Нашите дизајнери може да дизајнира разли

-35 %

С&П П : Што е разлика помеѓу тенки винил(уметност ткаенина) и полиестер?A : Тенок винил материјал : Не е вод

-35 %

П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе?А : ве Молиме кажете ни големина

-35 %

Може да се прилагоди на секоја големина 4.Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе

-35 %

Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.П : Како да го прилагодите на позадината?A

-35 %

Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 2448 часа и испраќаат.Позадина може да биде персонализиран

-20 %

Референтна слика : позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијатаМатеријал Тежина : 120

-29 %

Може да се прилагоди на секоја големина 4 Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум мож

-20 %

Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен Фотографиите изгледаат како мо

-31 %

Сите видови на backgound се лесна рок од 3 Метри!!(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите с

-30 %

Олово време е 12working дена,pls бидете трпеливи за да добиете тоа.Предмети ќе бидат светлина и преносни, што г

-31 %

Нашите дизајнери ќе дизајн за вас.За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина прои

-45 %

Фотографски позадина, кој е направен од висок квалитет на платно, трајни, анти навремено,отпорност на тр

Ве молиме не грижете се, набори може да биде отстранета лесно Кога ќе се направи фотографии(престрелки),

-0 %

Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

-30 %

Објектот боја може да има боја разлика од сликата се прикажува, поради набљудувачите и снимање светлина

Производи по категорија

Scroll