пакет - EcoGuerilla.mk

-41 %

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, рипкаБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 97 X159 бодаБои :

-45 %

Ова е крстот бодБода : 114w x 114hГолемина на слика : 20.7 x 20.7 cmГолемина на платно : 24.7 x 24.7 cmБоја (Embroidering ткаенина

-45 %

Ова е крстот бодБода : 105w x 105hГолемина на слика : 24.2 x 34.6 cm(11 CT) 19.1x27.2cm(14 CT)Големина на платно : ненамерно само

-49 %

Слики и опис се само за референца, ве молиме во вид преовладува (11 CT) ве Молиме да користите 3 насоки теми

-29 %

По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а пото

-20 %

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво

-47 %

Моделот е отпечатена на платно(11 CT печатени), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре вод

-15 %

Класичната делфин Смета Крстот Бод 11 CT Печатени 14 CT Крстот Бод DIY Кинески Памук Крстбод Комплет Везови В

-23 %

1930330101523407 Топла Продаде парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Мадона и

-41 %

83 / set Опис : Големина(W*H) : 29cm*38c m ( 14 CT ), 37cm*48cm ( 11 КТ ) на Теми Боја Количина : 19 Боја (Embroidering ткаенина) : Бела

-41 %

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,14 CT&16 CT&18 CT,Маслото, во дождот назадБЕСПЛАТЕН превозотБод

-49 %

Везана, Hydrangeas (5) Цвет Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстбод за Полнење на големо Сет за Везови Бод Слободен Бро

-41 %

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Embroiderkits,11 CT&14 CT, велосипедБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 86 X60 бодаБои : 16 бои

-49 %

Hydrangeas(5) Цветни Дезени Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставува Кинески Крстбод Колекции Везови Веза

-44 %

Топ Одделение,Со Висок КвалитетКвалитетот е ист како и DMC.На сите им се допаѓа.14КАРАТНО и 11ct14ct е празно п

-47 %

100% точни печатени ткаенини(11 CT ) и бело платно (14 CT) Употреба растворливи заштита на животната средина ма

-47 %

Виножито Мајмун Дома Декор Кинески Смета Крстот Бод Модели Колекции Везови Крст Поставен DIY Поставите В

-35 %

1930330101535649 Нови и Топли парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Радост не

-48 %

100% еколошки памук.Тоа, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите ...

-48 %

Моделот е отпечатен на памук , вие само треба да dew како линии, а потоа можете полесно да го заврши на крст

Производи по категорија

Scroll