Новак
Оригиналниот 49Wh Li-полимер батерија АА-PLZN4NP за 7 11 ATIV Smart PC Pro XE700T1C

Оригиналниот 49Wh Li-полимер батерија АА-PLZN4NP за 7 11 ATIV Smart PC Pro XE700T1C

Достапност: Залиха
DEN 2136.00
DEN 2296.80


1. Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов. 2. Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба. 3. Сите Предмети се добро тестирани од страна на нашиот квалитет одделот пред испраќање. 4. Сите производи се продаваат во акции, тогаш може да бидете сигурни дека на бродот надвор веднаш откако плаќање завршен. 5. Нашата компанија има професионален технички инженер тим,кои можат да ви помогнат да се реши било каков технички проблем или ви даде секое бесплатна техничка водич услуга.
Го замени Дел Број : АА-PLZN4 NP
1588-3366 Одговара за
ATIV ПРО 700 T
ATIV ПРО XE700 T1 A
ATIV ПРО XE700 T1 C
ATIV ПРО XQ700 T1 C
ATIV ПРО XQ700 T1 C - A52
Совети :
1. Pls се задржи целосно полнење кога не сте?т користат
2. Pls се кандидира надвор од капацитетот, а потоа наполнете повторно
3. Мора да се чува суво, биланс на температура
4. Настрана од Огнот и Моќ
Тест :
Слика :
Пакет :

Параметрите на стоката

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Ciboper Моќ
Батеријата Напон:
7.5 v
Компатибилен Бренд:
Samsung
Батеријата клетки:
4 клетки
Број На Модел На:
АА-PLZN4NP
Тип:
Li-Ion
Тип:
Литиум Батерија
боја:
Црна
Големина:
204.00 x 46.20 x 20.00 mm
Тежина:
445.10g
Примена:
За Samsung
Напон:
7.5 v
Пакување:
Кафеава кутија
Рок на плаќање:
Т/T Запад Унија
Сертификат:
CE, ROHS
Капацитетот На Батеријата:
49Wh

Подобро ви се допаѓа

Нарачки ќе бидат испратени како подарок или како примерок.Ние обезбедуваме 12 месеци гаранција за сите н

Лаптоп Компатибилни Модели : Q430 R728 RV720 350 U2 B R467 RF510 350 V5 C R468 RF511 355 E5 C R470 RF512 355 V4 C R478 RF710 3430 E R466 RF411 550 P5 C R500 RF712 550

Ако не го примиш предмет во време,ги споделите со насАко примите погрешни објект,ги споделите со наскак

Ако сè уште не се сигурни, ве молиме испратете ни порака.Користете "ctrl + F" за да пребарувате за една стран

Оригиналниот 14.8 V 49 Wh Лаптоп на Наполнетост на Батеријата Батеријата за Dell Inspiron 5323 13z Vostro 3360 088 JR6 0 V0 XTF 88 JR6

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Ве молиме да се осигурате дека вратени предмети се оние кои ќе купи од нас Ние не сме одговорни за било к

Поштенски код 35, 07, 38 и Balearen, Канарските Острови, Las Palmas, Санта Круз де Тенерифе во Шпанија не може да се ис

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Сертификати.не правете краток надворешни контакти.Изберете точниот лаптоп адаптер ќе биде достапен.Не

012Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : За Acer за да се Стремат 2930 за да се

Лаптоп Компатибилни Модели : Q430 R728 RV720 350 U2 B R467 RF510 350 V5 C R468 RF511 355 E5 C R470 RF512 355 V4 C R478 RF710 3430 E R466 RF411 550 P5 C R500 RF712 550

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

127 3 ICR19 / 662 934 T2078 F AS10 D7 E AS10 D5 E AS10 D81 AS10 G31 Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модел

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Scroll