Новак
Деца Девојки Партија Фустани Божиќ Облека За Девојки Бебе Девојки Божиќ Облечи Костим Вест Облека 2018 Девојка Роденден Облечи

Деца Девојки Партија Фустани Божиќ Облека За Девојки Бебе Девојки Божиќ Облечи Костим Вест Облека 2018 Девојка Роденден Облечи

Достапност: Залиха
DEN 467.00
DEN 507.84


2018 Нов Цвет Девојки Принцеза Се Облекуваат Свадба Деца Девојки Вечер Партија Фустани Бебе Деца Роденден На Божиќ Костимот Вест Облека
Материја : Памук ,mesh
Celeb Стил : Девојки деца со Висок Квалитет Лак Свадба Партија Принцеза се Облекуваат
Големина : 2 T,3 T,4 T,5,6,7,8 Т за 90-140cm висина деца
Фустан не вклучуваат главата цвет и крилја .
Оваа шема е стандард за дете крпа големина.
Тоа вашето дете е малку масти,силно советува Мајки да нарачате поголема големина. На пример, препорачуваме да се цел големина 120 за висина 110cm на бебето.
Големина(возраст) : Само за референца,бидејќи детето раст е во согласност,
ве молиме следете ги вистинската големина за да се купи.Ви благодариме!
(Ве молиме Видете Препорачува височина,облека параметри)
1. Подготовка на Време : ние треба 2-3 ќе б rking дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. 2. Време на испорака : Пред ние можеме да брод вашата нарачка, ние треба да се подготви на вашите производи, направи строга квалитетот на контролата тестови и внимателно пакет предмети. Времето потребно да се подготват вашите објекти за превозот е посебен од време на испорака, но не грижете се, на време нема да биде долго. Ви благодариме за разбирањето!

Параметрите на стоката

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
SECERLI
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Декорација:
Лак
Број На Модел На:
SF905
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Mesh,Полиестер,Памук
Стил:
Формално
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Девојки Вечер Партија Фустани
Пол:
девојки партија облечи
Девојки Вечер Партија Фустани Должина:
Коленото Должина
Девојки Вечер Партија Фустани Објект:
Цвет Девојки Висок Квалитет Фустан Елегантен Лак Туту Свадба Партија Фустани
Девојки Вечер Партија Фустани Боја:
Виолетова,розова,бела,сина,црвена,топла розова
Девојки Вечер Партија Фустани Големина:
2 3 4 5 6 7 8 години девојки
Девојки Вечер Партија Фустани Материјал:
Памук, со полиестер
сезона лето есен пролет:
Бебе Деца Роденден На Божиќ Костимот Вест Облека
Возраст:
Девојки Вечер Партија Фустани за 2-8 Години

Подобро ви се допаѓа

Ако не сте задоволни со нашата објект,ние прифаќаме враќање во рок од 30 дена.5 кг кога цел е над $50 и повеќ

39 инчи)фустан целосна должина : 8286cm,биста на 6690cm,половината 6284cm,колковите 66100cm,Ве молиме прочитајте ги вн

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! печати дизајн треба д

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! печати дизајн треба д

Избор на големини : Овој фустан е широка и голема големина На еластичноста е многу голем, Тоа е многу пог

Топло Добредојде во продавница1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да

2015 Година Нови Есен Зима Жените Се Облекуваат Секси ОВратот Долг Ракав Поврзана Фустани, Модни Нерегула

2016 Година Нови Есенски Девојки Животинско Зајакот Шема Чисто Бебе Се Облекуваат Девојките Зимски Облеч

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тр

Бразил,Германија,Италија,Турција за EMS, pls бидете внимателни да го изберат ,за овие земја,стока лесно да с

ако над 60 дена, што, исто така, не се стоки, pls контактирајте ме.2) Нашата компанија снабдување капка прево

Материјал : Памук, Лен Тело 97109 cm, Рамо 42 см, Градите 130 см, Ракави 23 см, Полите 272 cm тежина:0.25 кг

Мерење Во CM Големина на Градите Должина S 94 112 M 98 113 L 102 114 XL 106 115Мерење Во Инчи Големина на Градите Должина

започнетекрајотПрекрасни Слонова Коска Целосна Меки Цвет Девојка Туту Фустан Рачно Изработени Капчињ

Големина Должина Биста Половината Хип М 79 100 104 116 L 79 104 108 120 XL 80 108 112 1242 XL3 XL8080112116116120128132Текстот е скриен, мо

Ако сте задоволни со цел, ве молиме оставете 5 stas повратни информации за цел;Ако сега, ве молиме контакти

Бесплатен Превозот За Светот3 Ве молиме email на нас пред да замине на негативни повратни информации или о

Vestidos verano 2017 Жените Лето Плажа, Секси Фустан со Отворен Грб V Вратот без Ракави Цветни Фустан Голема Голем

Ни ГолеминаФустан Должина(cm)Биста(cm)Половината(cm)Препорачуваме Висина(cm)2 T515644901003 T5660461001104 T6164481101206 T6668501201

Лето Жените Облека Chiffon Завој Жолт Фустан Вечер Партија Фустани Матурска Gown Макси Boho Долга Плажа Облечи

2017 лето мрачно печатење Бохемски нов фустан жените секојдневен мода на плажа долга макси фустан V декол

........................................................................................................... Почитувани Купувачи, Добредојдовте на нашат

Кога (Кога цел (Цел>=$5), со следење на број и Меѓународниот превозот информации 2 Ние брод на Alixpress 's address СА

Ве молиме проверете ги Превозот и Пакување листа за детали Плаќањето се очекува да бидат примени во рок

Производ : девојки фустанМатеријал : памук,полиестерБоја : како на сликатаголемина : 120130140150160големина 120=

Производи Нови Високоодделение везени Бебе Девојка Цвет Девојка се Облекуваат За Свадба Деца Божиќ Пар

Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0 Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалит

4 препорачувампрепорачувамАзија Големина Должина Биста Ракав ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН L 73 28.3 Купи

Scroll