Новак
(НСВ-25-24)25w Кина напојување ce, rohs smps 24v 1.1 на

(НСВ-25-24)25w Кина напојување ce, rohs smps 24v 1.1 на

Достапност: Залиха
DEN 278.40


Карактеристики :
1. AC влезен опсег избор со прекинувач
2. Заштита : Краток спој / Преоптоварување / Над напон / Текот температура
3. 100% полно оптоварување горат-во тест
4. Ниска цена, висока сигурност
5. 24 месеци гаранција
Со 10 години OEM искуство, ние може да обезбеди професионални решенија за клиентите.
Ги испратите вашите Истрага Детали Сега!!!

Параметрите на стоката

Излез Тип На:
Еден
Број На Модел На:
НСВ-25-24
Излезна Струја:
1.1 На
Излезна Моќност:
1 - 50W
is_customized:
Yes
Влезен Напон:
220v
Бренд Име:
WEHO
Излезниот Напон:
24v
Фрекфенција:
47-63Hz
Гаранција:
2 години гаранција
Сертификат:
CE, ROHS
Случај Материјал:
Железо
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Подобро ви се допаѓа

Основана во 1982 година, ЗНАЧИ И Претпријатија Ко., Ltd е еден од водечките префрлување напојување провајде

Основана во 1982 година, ЗНАЧИ И Претпријатија Ко., Ltd е еден од водечките префрлување напојување провајде

Машини имаат комплетен оперативен заштита на функцијата, со високи перформанси, ниска бран, висока стаб

Основана во 1982 година, ЗНАЧИ И Претпријатија Ко., Ltd е еден од водечките префрлување напојување провајде

Основана во 1982 година, ЗНАЧИ И Претпријатија Ко., Ltd е еден од водечките префрлување напојување провајде

Производ ФункцијаЕдинствен Излез S200 СеријаФункција : 1 Висока ефикасност, висока сигурност, изгубени це

Основана во 1982 година, ЗНАЧИ И Претпријатија Ко., Ltd е еден од водечките префрлување напојување провајде

5 KVAC O / PFG : 0.CH1 : 5%, +10%CH1 : 5%, +10%CH1 : 5%, +10%Напон Толеранција±2%±6%±6%±6%±2%+10%, 5%±6%+10% ,5%±2%±6%±6%±6%Подесување, Пораст, Др

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!1000 W 9 A 110 V префрлување напојување 110v прилагодливи напон ac да dc напој

Основана во 1982 година, ЗНАЧИ И Претпријатија Ко., Ltd е еден од водечките префрлување напојување провајде

Производ ФункцијаЕдинствен Излез S300 СеријаФункција : 1 Висока ефикасност, висока сигурност, изгубени це

Основана во 1982 година, ЗНАЧИ И Претпријатија Ко., Ltd е еден од водечките префрлување напојување провајде

Инсталирање со EMI филтер, минимум бранПакет Содржина : 1 x Мини Прекинувач за Напојување 100 W 12 V 8...

Ниска цена и висока сигурност2 Освен Alipay, истакнати задолжен е да се клиентот страна По УслугаЌе има 7 де

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!DC Префрлување Напојување 12 V LED ac 110v 220 V Текст 7А CE, ROHS сертификат (S35 W12

ПрименаНашата компанијаKulon можат да ги поддржи вашите потреби од страна на технологија ќе се работи на.

Префрлување Напојување Заеднички грешки : 1 5%, +10% 10% 10% 10% 10% Напон Толеранција 2% 1% 1% 1% 1% Подесување, Пораст,

ATS177 е интегриран Сала ефект latched сензор дизајниран за електронски commutation на четкапомалку DC мотор аплика

Scroll