Новак
Висок Квалитет 10Pcs Течни Креди Маркер Пенкало за Пишување за Стакло Училиште Винил Chalkboard Креативни Прозорец Ѕид налепница

Висок Квалитет 10Pcs Течни Креди Маркер Пенкало за Пишување за Стакло Училиште Винил Chalkboard Креативни Прозорец Ѕид налепница

Достапност: Залиха
DEN 151.00
DEN 247.68


10 Pcs Течни Креди Пенкало Стакло Маркери Пишување Пенкала за Винил Chalkboard Креативни Прозорец Ѕид Налепница
100% сосема нов и висок квалитет
Еколошки материјал
Напишете непречено и да го положат на SGS тест
Лесно да се избрише надвор со влажна крпа
Се користи како пишување пенкала, течни креди, стакло маркери и така натаму
Погоден за цртање или пишување на chalkboards, стакло, windows, итн
Материјал : Еколошки ПВЦ
Тежина : 8g
Количина : 10 Pcs
10 x Течни Креди

Параметрите на стоката

Dustless:
Yes
Тип:
Не-прашина Креда
Бренд Име:
ZHUTING
Пакување:
Други
Број На Модел На:
Други
Големина:
Other
Квантитет На Пакет:
Други
боја:
како што е прикажано на сликата
Количина:
10pcs

Подобро ви се допаѓа

Regadless на очекувано време на испорака, нашите вети реконструкција време е 60 дена 90 дена за Бразил...

10 компјутери / Многу безбедно dustless креда пенкало Цртање креди за детска играчка стационарни канцеларис

Име : Креда одговараат Количина : 8 кутија / 96pcs + забавува Креда set + гумичка Тежина : 500g

Тело Материјал : D.· Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест.Контакт со нас

Scroll