Новак
SILVERCELL Секси Жени Модални Прилагодливи Рака Camis Вграден Градник Поместена Само Мувла Градник Резервоарот на Врвот Сечење на Врвот Кошула

SILVERCELL Секси Жени Модални Прилагодливи Рака Camis Вграден Градник Поместена Само Мувла Градник Резервоарот на Врвот Сечење

Достапност: Залиха
DEN 255.00
DEN 340.32


100% Нов вграден градник поместена блузи. Прилагодливи ремени. Висок Квалитет!
Удобно мека модални измислица. Модални квалитетот е многу мека и со добра draping ефект.
10% Lycra со добра stretcy.
Може да се носат оваа надвор или внатре.
Боја : Розова, Бела, Црна, Сина, Виолетова, Бојата На Кожата
Материјал : 90% Модални + 10% Lycra
Големина Биста Должина Долниот Раб
М 79-87cm/31.1-34.2" (65 C 70 B 70 C 75 B 80 A 80 B) 42cm/16.5" 72-102cm/28.3-40.1"
L 86-94cm/33.8-37.0" (70 D 75 C 75 D 80 C 85 B 85 C) 43cm/16.9" 82-112cm/32.3-44.1"
Објектот Содржи : 1 * Женска Поместена Градник Резервоарот На Врвот

Параметрите на стоката

Големина:
M, L
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Облека Должина:
Краток
Број На Модел На:
m45
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
SILVERCELL
Декорација:
Никој
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот

Подобро ви се допаѓа

Answer : ___________________________ Note : Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно достав

Димензии : Должина 5863 cm, Биста 5766cm (еластични)Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да пла

Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате! А

Answer : ___________________________ Note : поради различни мерни методи, тоа е разумно за 12 см толеранција Нормално е дека

Лето Жените Солидна Резервоарот на Врвот на Повик Лабава Тенок Женски Вест Мода Обичните Памучни Лето В

Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг мо

Големина на Градите(cm) Должина(cm) Половината(cm) Колковите(cm)Бесплатни 92 33 / 46 88 91(Забелешка : 1cm=0.3937 инчен,гр

Би сакале да имаат разбирање за да се реши преку комуникација.Пополнете ги купите пакет количество 1 за 1

Кралицата златен сјај жените резервоарот на врвотМатеријал : памук и полиестер Големина : S,M, L,XL Бои : бел

детали за производотголемина информациизабелешка : следните информации за повикување само ве молиме к

започнетекрајотБелешки : 1 Нашите производи се најчесто Пржени испирање вода технологија, комбинирана

7 инченГолемина XXL : Биста 104109cm / 4143inch Должина 72cm / 31 Но вие не треба да се потврди вашиот фустан големина в

Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарача

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете детални големини со твое пред да го купите!ГолеминаМLXLВисина(cm)16017017018018019

Секси Мрачно Број 10 ХипХоп Краток Резервоарот Врвот на Дното Памук Хип Хоп Тенкови Секси Ноќен клуб Обл

Опис : Материјал : Полиестер + Памук Мешавина Боја : Светло Сива / Црна / Бела Големина : S / M / L / XL / 2 XL К

LIVE SHOWНОВИ ЖЕНИТЕ Т КОШУЛА , СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ ПАМУК Т КОШУЛАЛето Блузи Без Ракави Tee ,Бренд БлузиГОЛЕМИНА

Памук ТкаениниБоја Црна / БелаГолемина FДебелина Т hinТежина 0.1 кгДруги E lastic2017 Лето Многу Секси Crossover Лент

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Qualit y Материјал : 84% Полиестер,16%Spande x Боја : Црна, Бела, Gra y S

Scroll