Новак
Jaycee Малезија Права Коса, Со Затворање Влажни и Брановидна Човечка Коса Ткаат малезија косата директно 3 снопови со чипка затворање

Jaycee Малезија Права Коса, Со Затворање Влажни и Брановидна Човечка Коса Ткаат малезија косата директно 3 снопови со чипка затворање

Достапност: Залиха
DEN 2671.00
DEN 5040.00


Параметрите на стоката

Должина:
12 & 14 & 16 & Closure 10, 14 & 16 & 18 & Closure 12, 16 & 18 & 20 & Closure 14, 18 & 20 & 22 & Closure 16, 20 & 22 & 24 & Closure 18, 22 & 24 & 26 & Closure 20, 10 & 12 & 14 & Closure 10, 10 10 10 & Closure10, 12 12 12 & Closure10, 14 14 14 & Closure12, 16 16 16 & Closure14, 18 18 18 & Closure16, 20 20 20 & Closure18, 22 22 22 & Closure20
боја:
Природна Боја
Пакување:
3 еез Weft & 1 компјутер Затворање
Бренд Име:
JAYCEE КОСА
Човечка Коса Тип:
Малезија Коса
Текстура:
Директно
Погоден Умирање Бои:
Потемна Боја Само
Материјал Одделение:
Не-Remy Коса
Најдолг Коса Дел:
>=5%
Може Да Се Permed:
Yes
затворање Должина:
8 10 12 14 16 18 20инчи
Тип На Објект:
Jaycee Коса Производи 4 снопови со затворање
Сите Коса Екстензија Тип:
4 Снопови Малезија Права Коса, Со Затворање Благодат Коса Компанија
боја:
Природни црна боја може да биде обоена 1-27#
Чипка Големина:
4*4 Чипка затворање евтини бразилецот косата со затворање пакет
Дел:
Бесплатни средината три дел затворање Влажни и Брановидна Човечка Коса Ткаат
Количина:
Не метежот,Без пролевање,Здравјето на косата,Директно да го Продаде со Фабриката и евтини
Сите боја на Коса:
Дланка црвено црн русокоса Темно кафена и златна светлина русокоса
Тежина:
Затворање тежина 20-55g влажни и брановидна богородица бразилецот косата со затворање
превозот:
DHL Бесплатен Превозот Седум Дена Гаранција за Враќање

Подобро ви се допаѓа

5, Должина : 828inch на располагање; Затворање Должина : 1020inch6, Губење Тежина : 97gram100gram по пакет; Затворање 3535gram

5 МЛ / Парче)MOQ1 PackКвалитетНе Метежот Без Пролевање Без Мирис &Целосна КрајотДостапни СтилStw,Тело,Лабава Д

П : Колку време е тоа да трае?A : 3 снопови со затворањето може да трае многу долго време во зависност од то

Вашиот Охрабрување е нашата Мотивација,Plz ја Напушти Пет Ѕвезди За Сите Продавачот Рејтингот.Ако имате

ако сакате секој тип на коса ( Бразилската Коса, Перуанскиот Коса , Малезија Коса, Индиски Коса и така нат

Aliexpress Стандард Превозот 3060 Дена За кадрава коса, ве молиме не користете чешел Исто така, косата ќе се вра

П : дали тоа Ќе пролевање и метежот?A : Пролевање : неколку насоки почетна пролевање на нова коса е нормалн

SIYO Перуанскиот Откачен Кадрава Коса 3 Снопови Со Затворање Слободни Дел 4pcs / Многу Човечка Коса на Снопо

Ms Мачка Коса 3 Снопови се Справи со Затворање 4 Парчиња / Многу Бразилски Права Коса Не Remy Човечка Коса на

Ishow Малезија Права Коса Снопови со Затворање 100% Човечка Коса на Снопови Со Затворање Малезија Коса 3 Сно

П : дали тоа Ќе пролевање и метежот?A : Пролевање : неколку насоки почетна пролевање на нова коса е нормалн

Коперење е често се смета за многу добар за кадрава коса.Влакна ткаење : Достапни Текстура : Прав,Телото

Pinshair Перуанскиот 4 Снопови Џери Кадрава Коса Ткаат Со Затворање Русокоса 30 Nonremy Откачен Навивам Човечка

Откачен Директно Бразилецот Коса Ткаат Снопови Со Затворање Човечка Коса 3 Снопови Со Затворање Alipop Non Re

Прифати ОЕМ и Ставете Приватни Знак на ПревозотВреме На ИспоракаЕкспрес Испорака од Страна на ПРОЗОРЦИ

Scroll