Новак
MIESTILO Симпатична 925-sterling-сребрена Срцето & Стрели Rhinestones Пердув Прилагодливи Прстен | корејски Мода Фунта-сребро-накит

MIESTILO Симпатична 925-sterling-сребрена Срцето & Стрели Rhinestones Пердув Прилагодливи Прстен | корејски Мода Фунта-сребро-накит

Достапност: Залиха
DEN 331.20

Тоа трае околу 20-60 дена во зависност од различни земји и сопствен статус.
ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ Прстен Тип : Прилагодлив Отвори Прстен Стил : Симпатична & Деликатна Дизајн : Пердув Материјал : S925 Сребро со бело злато позлатен Монтирани : Rhinestons 100% Вистински Производ Фото ГОЛЕМИНА & ОДГОВАРА ДЕТАЛИ Прстен Висина : 6 mm Големина Прилагодливи за 9-18
Додадете по парче да ласерски engrave до 6 букви во рингот за да направите уникатно парче од љубов подарок.
Оваа производи е gaurenteed од стандардната лабораторија за тестирање резултат за чисто сребро. Заштитен материјал за пакување ќе се користи за да се избегне оштетување на патот. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди и слики ќе бидат ценети. Ако имате било каков проблем примање или следење на вашиот производ, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе ви помогнат да се реши тоа. Клиентот оценка е многу важно за нашата продавница да расте, ако имате било какви се жалат ве молиме да ги споделите со нас, ние и ветуваме да се обидуваме се потрудиме да го реши.
Нашата услуга на тимот е да се изгради со топла луѓе кои зборуваат течно англиски, ве молиме слободно да комуницира со нас!
Симпатична 925-sterling-сребрена Срцето & Стрели Rhinestones Пердув Прилагодливи Прстен | корејски Мода Фунта-сребро-накит трговија на Големо
Ние работиме со оваа чесна фабриката, која се фокусира на сребрен накит, за 30 години.
Ако имате било какви прашања по приемот на производот ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние искрено се надевам дека за задоволување на сите наши потрошувачи. И да добијат подарок кутија за СЛОБОДНИ.
Сите пакет ќе бидат внимателно прегледани пред испраќање. За нас да се продолжи својата цел побрзо, ве молиме чувајте ги вашите детални превозот адреса на aliexpress up to date.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Бренд Име:
Miestilo
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Канал поставување
Повод:
Партија
Број На Модел На:
NL040285
Материјал:
Кристал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Пердув
Површината Ширина:
1mm
Функција:
Додатоци
камен тип:
Цирконот во Накит
Подарок По Повод:
За Нејзиниот Роденден / Годишнината / Свадбата
Гаранција:
Фунта Сребрен Накит (Поддршка Лабораториски Тестови)
снабдувач:
Фабриката на Големо (30 Години Фокус во Сребрен Накит)
ФОТО:
100% Вистински Производ Фото
Прстен Женски:
925 фунта сребрен накит трговија на големо
bijoux:
Модел Покаже Референца
Се прилагодите:
Може Да Engrave Писма
Стил:
Faux Дијамант-Накит
Тема:
Супер Ѕвезда

Подобро ви се допаѓа

JEXXI Жените Најновите Модни Накит Црвениот Кристал Свадба Домот Прстени 925 Sterling Silver Женски Годишнината CZ

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе

Превозот и предавањеБесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата email или можете да

вклучува : со Кредитна картичка, T / T,жица трансфери, Western Union ако сакате .кога ние брод од страна на ВОЗДУХ

( Обезбеди следење на број, се Проценува Време на Испорака : 312 работни дена ( Обезбеди следење на број, се

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА ГРАНАТ >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Црвена Гранат Прстен【Главниот Камен】 : 6*4mm 100% Природн

Од : DIGIMONСтил Материјал : Сребро 925големина на : 1 големина(отвори устата дизајн) за 5764mmСтил Б Материјал : 925

Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни пов

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе

Внатре дијаметар : со исклучок на позицијата на прстен на раката Ве молиме да се врати прстенот во нашит

Име : 925 Sterling Silver Прстени ОпалФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаСостојба : 100% Сос

net / en / EMS Изразат 515 дена www.НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ.ПРОИЗВОД НАСТАВАЛуксузни Модни Глеѓ Прстен Кристал Накит Ср

Scroll