Новак
Нови Квалификувани Риба Резервоарот Аквариум Пештерата Смола Скршени Барел Украс Пејзаж Оркестарот dec15

Нови Квалификувани Риба Резервоарот Аквариум Пештерата Смола Скршени Барел Украс Пејзаж Оркестарот dec15

Достапност: Залиха
DEN 131.00
DEN 155.52


Нови Квалификувани Риба Резервоарот Аквариум Пештерата Смола Скршени Барел Украс Пејзаж Оркестарот dec15
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1pcs
Боја : Покаже како слика
Материјал : Смола
Се создаде природен животната средина за рибите
Уникатен дизајн , живи бои, реална слика
Аквариуми и Додатоци
Дава засолниште, криејќи места, забава, места за риба
Големина : 9 х5.5x5cm.
Подобрување на повеќе убав изглед за вашиот аквариум или риба резервоарот
Погоден за : Риба Резервоарот, Аквариум
Тоа е удобен и лесен за употреба.
Пакет Содржина :
1x Риба Резервоарот Уредување Вештачки Барел Оркестарот

Параметрите на стоката

Големина:
Show as picture
Тип:
Риба
Водни Украси Тип:
Украси
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
digHJQ50527149A
Бренд Име:
АВТОРА ПРОДОЛЖУВА ДА РАБОТИ YUE
Тежина:
About 88g
Големина:
9x5.5x5cm

Подобро ви се допаѓа

Високиот квалитет на материјалите Тоа обезбедува одлична криенка и забава за риба Зелени растенија ќе

Voberry Пурпурна / Зелена Вештачки Вода на Растенијата Декорација за Аквариум,Риба Резервоарот,БариКуршум

15 CM*6 CM*9 CM Нови Убава Аквариум Украс Руина Едрилици Потонат Брод Разурнувачот Риба Резервоарот Аквариум

100% сосема нов и висок квалитетКарактеристики : Ова rockery е направен од polyresin и го прави возбудлива украс в

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Смола Боја : Видете слики Биде погодна за семејството, хоте

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Овој Аквариум Декорација дека можете да ги купите, за ук

Тоа обезбедува одлична скривница за риба, Тие се издржливи во сол и свежа вода Тие се апсолутно безбедни

6.2" Аквариум Декорација За Риба Резервоарот Смола Украси Декорација Врвови Пештерата Риба Резервоарот

Опис : Имитација на Фараонот на Египет, на луѓето им дава свечена и мистериозна чувство За да креирате ра

Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет, лесно да бид

1pcs Аквариум Черепот Смола Риба Резервоарот Черепот Смола Украс Рептил Резервоарот Риба Резервоарот Ак

Аквариум Декорација Богатство Frogman Пронаоѓач Риба Резервоарот Пловечки Багери Украси Водни ПроизводиО

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Обезбедува една убава декорација за вашиот аквариум и одличен скри

Враќање или Надоместок1.За Испорака1 Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме к

Големина : L 13 * H 8.5 * W 6.5 смЕгзотични Средини Нил пустината сценографијата прашумаПештерата Хабитат Аква

9.3 cm Saim Робот Риба, Аквариум Декорација Acuarios Вештачки Каучук Симулирани Риба Позадина Украси Лебди за Ак

Оригиналниот SUNSUN CUV310 / 305 / 505 / 510 JUP01 / 21 / 22 / 23 филтер абажур 402 / 303 / 403 / 304 B / 505 B водоотпорен покритие кварц с

Аквариум Риба Оркестарот Резервоарот Смола Насукаш Декорација Пиратски Брод Богатство Риболов Нето Ук

2017 Новиот Mountain View Аквариум Rockery Големи Димензии Се Крие Во Пештерата Дрво Риба Резервоарот Украс Декора

Нови Saim Аквариум Керамика Дрво Корен Форма Декоративни 2017 Бренд Мермерните Shrimps Засолниште Цевки Одгле

Акрилик Тераса Желка Bask Лебдечки Остров Уживаат Платформа Аквариум ОркестаротФункција : Погоден за вле

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Додатоци доаѓаат со 3м

Материјал : заштита на Животната средина смолаГолемина : Ананас 8cmx7cmx12cmОктопод Куќа 8cmx7cmx15cmРак Ресторан 9

Scroll