Новак
Геометриски Апстракт Аква Сино Дијамант Ленти Лен Перница Покрие almofadas geometricas Перница Случај Троседот Дома Декор Опфаќа 18

Геометриски Апстракт Аква Сино Дијамант Ленти Лен Перница Покрие almofadas geometricas Перница Случај Троседот Дома Декор Опфаќа

Достапност: Залиха
DEN 172.00
DEN 239.52

Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Памук, Лен и Полиестер
Големина : прибл. 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме овозможи 1-2cm отстапување)
Затворање : Скриен Патент
Пакет содржи : 1 парче на перница капак (перница внатрешна не е вклучена)
Напомена :
1. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела.
2. Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за некоја фотографија пред цел.
3. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел.
Напомена : Тоа е само перница покрие ,не постои јадро внатре .

Параметрите на стоката

Големина:
450mm*450mm
Бренд Име:
Шарени Булдог
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад
Техника:
Рачно изработени
Шаблон Тип:
Сценско
Број На Модел На:
YP0927
is_customized:
Yes
Стил:
Обична
Големина:
45см*45см / 18inch

Подобро ви се допаѓа

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

2016 година Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен кучиња Бож

Нордиските Гроздобер Перница Покрие Шарени Plaid Фламинго Геометриски Перници За Троседот Седиште Еднос

Ако сте нарачување во поголема количина, тоа зависи од увоз политика на својата земја.Ние ќе го прават и

ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредб

Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги , ве

Такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачи Ве молиме оставете позитивни пов

Перница Покрие Креативни Писмо книга е сон што ќе се одржи во својата рака Lgnite Мојата Љубов Глуварче Орк

Wholesales Теал Сина Перница Покрие Апстракт Акварел Печатени Памук, Лен Перница Покрие Перница Случај Дома

Предната страна печатени, празно задната страна [Миење температурата] : под 40 ° C (помалку од 86 ° F) На тежи

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

За да ги заштитите вашите интереси ,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема д

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Maple Leaf чиста свежа ц

За Големина И Боја : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

7inch (43cmx43cm)·Облик : Плоштад·Затворање : Скриен патент·Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница поклопец (пе

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомес

com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Scroll