Новак
100pcs Силна Круг Кол 16mm x 2mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

100pcs Силна Круг Кол 16mm x 2mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

Достапност: Залиха
DEN 1622.00
DEN 1782.24

понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.03937 инчи)
Пакет Содржина :
100pcs Силна Круг Кол 16mm x 2 mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Големина : 16mm x 2 mm(1mm = 0.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.
Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35
Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет
Раде : N35
Температурата на работа : Максимум 80 ° C
Примена : Совршен за лепење на белешки и правење на себе diy проекти
Magnetizing на ветер : N-S-скок во двете најголеми површина
Возраст : 7+ возрасти, и за децата и за возрасните. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.

Параметрите на стоката

Композитни:
NdFeB Магнет
Обликот:
лист
Број На Модел На:
16mm x 2mm
Тип:
Постојано

Подобро ви се допаѓа

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на При

Ако не можете да го најдете она што го сакате, ве молам само да ни оставите порака, или email за нас.1 mm Матер

Ние сме професионални магнетни материјали снабдувач Ние се задржи повеќе од еден милион парчиња магнет

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

Карактеристики : Електрични кревање магнетМоќен и компактенМазна и рамна површинаНиска потрошувачка и

Praseodymium Ацетат ХидратИнформации За Производот Код : AC3АФормула : Пр(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 6192127ЕЗ Бр : 2282424Молекул

Yttrium(III) Ацетат TetrahydrateИнформации За Производот Код : AC15 AФормула : Y(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 23363146Молекуларна Тежина

Големина : 30мм x10 mm(1mm = 0.Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ве моли

start Isv Module Wrap10457end Isv Module Wrap1045718 KG Влече Кревање Магнет Кол 32милиметри Носителот Магнетни Тенџере прстен С

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката Сите големи кредитни картички се при

Cerium (III) Ацетат TrihydrateИнформации За Производот Код : AC2 AФормула : Ce(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 206996603ЕЗ Бр : 2086540Молекула

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 д

2 kgВнимание : силни магнети се кршливи; силен магнет може да стиснете вашите прсти лошо; ако дозволите дв

Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадНие одржување на високи стандарди на квал

)Neodymium магнети Usages Дома Држи Зачин Лименки на Страната на Вашиот Фрижидер,Магнетна Терапија, Магични Три

Внимание ве молам : овој вид на магнетен прстен не е магнет, тоа е nonmagnetic железото не може да се адсорпциј

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Прилагодувањето е прифатена,но тоа ќе ве чини повеќе за помала количина Прсти и други делови од телото м

1 mm Материјал : Neodymium магнети за Сертификација : Ro HS помина Одделение : N50 БР : 1400014500 ГАУСHcj ≥11 KOeHcb≥10...

Europium (III) Ацетат ХидратИнформации За Производот Код : AC6 AФормула : Еу(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 62667645ЕЗ Бр : 2146709Молеку

Samarium (III) Ацетат ХидратИнформации За Производот Код : AC5 AФормула : См(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 17829866ЕЗ Бр...

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадНие одржување на високи стандарди на квал

Магнетот беше одбиен вертикално.1 mm Материјал : Neodymium магнети за Сертификација : Ro HS помина Одделение : N50

Ние ќе ви одговори вашиот email во рок од 24 часа нормално.03937 инчи)Пакет Содржина : 1pcs Силна Круг Кол 100mm x 20 mm

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го заменим

5 PCS правоаголник магнет 30*15*5 MM 25*15*5 MM 20*15*5 MM дупка 5 MM n35 Ретки Земјата силна Постојан Nd Fe B Neodymium Магнет

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го заменим

Scroll