Новак
30 компјутери Гитара Зема Алис АП-30G Акустични и Електрични Plectrums(Дебелина Избрани) Wholesales Бесплатен Превозот

30 компјутери Гитара Зема Алис АП-30G Акустични и Електрични Plectrums(Дебелина Избрани) Wholesales Бесплатен Превозот

Достапност: Залиха
DEN 158.88

Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Any Fly Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви дадат ВЕТУВАЊЕ за заштита на вашите Права и Интереси 1.50 мм, Избрани Боја : Мулти боја како што е прикажано во слика, испратите по Случаен Погоден : Акустична Народни Електричен Бас Гитара Пакетот Вклучува : 30 КОМПЈУТЕРИ Алис Гитара Зема(5 Pcs/0. Ние само брод да се потврди цел адреси. Откако ние испорака на пакетот и осигурете се дека не ја добиете вашата пакети, ние ќе ви ги даде сите наплата. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Ако имате било какви проблеми или потреба од дополнителни информации, слободно контактирајте со нас од страна на Trade Manager или пишете ни е-Мејл. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на празникот
сезона. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.96 мм, 5 Pcs/1. Ве молиме, напишете точно ПОШТЕНСКИ КОД.81 мм, 5 Pcs/0. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. Вашето задоволство е наша работа гол. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,
и вашата цел број. Ако имате било какви проблеми на плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори без
одлагање. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно
можно со одговор.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
Алис
Број На Модел На:
АП-30G
Тип:
Избере
Дизајн на:
Алис

Подобро ви се допаѓа

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор 3) ве Молиме слободно да с

send Isv Module Wrap9663 Спецификации : Бренд : KOKKOМодел : FRB2Главен Материјал : Алуминиум легураТекст Отпорност : 1 M Oh

Ако Голем Број на Производи / Wholesales,Ние ви Препорачуваме Употреба на курирската служба DHL / EMS / ФЕДЕКС / UPS

Време На Испорака : Повеќето ЕУ и САД земји пристигне 2035 дена од Воздухопловната додека некои земји ќе п

За Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1) Како можам да ја напуштат повратни и

За Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1) Како можам да ја напуштат повратни и

Yibuy 2 парчиња Печурки Главата Гитара Рака Копчиња ЦрнаГитара Рака Копчиња Печурки Рака ИгличкиОбјектот

Ние ќе ви одговори безодлагање Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на празникотсезона

Afanti Музика Електрична гитара / Бас / Акустична Гитара Рака (ASP011)Afanti Музички Инструмент CO.,LTD1...

DHLза 47 дена Кина Пост / Хонг Конг Постза 1550 работни дена Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид

[Име] : Qmi високоодделение Плетенка кабел за редукција на Шум[ Plug] : позлатени алуминиумлегура на магнезиу

2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba Повеќе можности за плаќање

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија ,купувачот ќе бидат одговорни за таквата ште

DHLза 47 дена Кина Пост / Хонг Конг Постза 1550 работни дена За Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во пред

карактеристики : Направени од високо квалитетна ABS, 3 чаши во 1 пакет.9 вотежина : 34g / 1.Ве молиме да ни ме п

Можете да го направите уплатата за вашата нарачка од страна на Кредитна Картичка, Пари Booker, Пари Грам, Ба

Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 2460 часа на исплата потврди, вообичаено ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2...

Гитара Додатоци Електрична Гитара Злато Celluloid Pickguard Нула Плоча Изберете Guard + 3pc Гитара Еден Калем Пикап М

1pc Гитара Жици Fingerboard Scrubber се Фаќа за Чистење И Одржување Грижа Почиста Бас Грижа Почиста Бас Гитара Дода

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

Добар бучава порта треба да биде таму за да го исклучите звукот далеку потпевнувам, подсвиркват, и бучав

Гаранција : 1 ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши пробле

Scroll