Новак
50pcs Кристал AB боја Сребрена позлатен Кристал Симпатична Пеперутка облека копчиња 1 дупка да се шие на облека acccessories рачно изработени

50pcs Кристал AB боја Сребрена позлатен Кристал Симпатична Пеперутка облека копчиња 1 дупка да се шие на облека acccessories

Достапност: Залиха
DEN 836.00
DEN 880.32


Информации за производот
ТОЧКА НЕ :
HK-
Материјал :
Метал/Кристал
Metal Size :
14*16 мм
Пакување :
50 парчиња
Боја :
Кристал AB
Употреба :
Девојки Hairband,Чанти,Чевли, Ремен Buttones

Параметрите на стоката

боја:
како Слика
Тип На Производ:
Копчиња
Број На Модел На:
HK-
Декорација:
Rhinestones
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Копчето Тип:
Кинески Јазол Копче/Кинески Жаба Копчето
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Стил:
Месо тело
Бренд Име:
CUIER
Тип На Производ:
кристал копчиња
Пакување:
50 парчиња
боја:
кристал ab
madeway:
Рачно изработени
Материјал:
Метал/Кристал
Употреба:
Чанти,Чевли,Ремен, Sash, Hairband,Облека, Додатоци
превозот:
ePacket /Кина пост воздух mail
Големина:
14*16 mm
Повод:
Запознавање/Дневно//Годишнината / Партија / Катира/ Подарок
Стил:
да се шие на

Подобро ви се допаѓа

Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може

Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по вебсајт провер

Станот назад 10pc 18mm круг Убавина Аватар Смола Копчето сребро кристал метал Свадба декорација на косата ц

100% Сосема Нов.Материјали : ДрвениБоја : КОМБИНАЦИЈАГолемина : 24*21mm ПриблКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.039

Искрен Продавачот Најдобар Квалитет Најниски Цени Брза Испорака ви Благодариме за гледање Среќен лент

Големина : 19*15mmМатеријал : Цинк ЛегураПозлата : Сребро.Боја : КАКО на СликатаМесо тело : НЕMOQ : да може да се

Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се

Кога ќе се купи, ве молиме наведете го бројот на потребни во боја или, во спротивно, ќе биде случаен испор

Повратни информации : 1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае н

Големина : 31*24mmМатеријал : Цинк ЛегураПозлата : Сребро.Боја : КАКО на СликатаМесо тело : НЕMOQ : да може да се

50pcs 24x28mm Мешани Октопод Насликани Дрвени украсни Копчиња За Шиење Scrapbooking Занаети MT1535МатеријалДрвениГол

Превозот : Повеќето наредби ќе биде предаден во рамките на 57 работни дена по исплата потврда...

5 mm 15mm Различни Бонбони Бои Пластични КопчињаМодел# : AJ003Материјал : пластикаГолемина : 2 големини на расп

Напомена : Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од експрес за слободни превозот.Повратни инфо

Scroll