Новак
ASD-А2-1F23-M Делта AC Серво Диск 3ph 220V 15KW 70A CANopen E-CAM со Полно работно Затворени Контрола Нови

ASD-А2-1F23-M Делта AC Серво Диск 3ph 220V 15KW 70A CANopen E-CAM со Полно работно Затворени Контрола Нови

Достапност: Залиха
DEN 112368.00


Политика на враќање :
Ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме контактирајте со нас за 14 дена првиот и осигурете се дека пакетот е он-отвори.
Брзо Да се Купи Ltd одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.
Брзо Да се Купи Доо не е одговорен за сопствени даночни за било која цел. и вашата апликација пред место поредок, можеме да го прифатиме враќање или рефундирање во рок од 14 дена за квалитет причина само, ви благодарам.
Гаранција :
Брзо Да се Купи Ltd бидете сигурни дека објектот е сосема нов со оригиналниот пакет и нудат 1 година гаранција за квалитет.
Брзо Да се Купи Ltd нема да преземе никаква одговорност доколку клиенти се обезбеди ред на превозот информациите кои како што се адреса, код или телефонски број итн.
ASD-А2-1 F23-M Делта AC Серво Диск 3ph 220 V 15 KW 70 A CANopen E-CAM со Полно работно Затворени Контрола Нови
Вози Спецификации
Модел
ASD-А2-1 F23-M
Име На Производ
AC СЕРВО Диск
Соодветните Серво Мотор
ECMA-F1221 FRS
Серија
А2
Номинална Моќност
15 KW
Модел Тип
Целосна Затворени CANopen E-CAM
Моќност
Фаза / Напон
Три-фаза 220 VAC
Дозволен Напон
Три-фаза 200 ~ 230 VAC, -15% ~ 10%
Континуирана Излезна Струја
70 Грб
Ладење метод
Вентилатор За Ладење
Енкодер Резолуција (Серво Диск Резолуција)
Поединечни тип : 20-битна (на 1280000 p/rev) ; Апсолутна тип : 17-битна (на 1280000 p/rev)
Главната Коло Контрола
SVPWM (Просторот Вектор Пулс Ширина Модулација) Контрола
Контрола На Владата
Auto / Manual
Динамичен Кочница
Надворешни
Позиција
Контрола
Режим
Max. пулсот
Команда Извор
Надворешни пулсот / Регистрирајте
Мазнење Стратегија
Ниско-pass и P-крива филтер
E-cid
E-cid N/M повеќе од N : 1~32767, M : 1 : 32767 (1/50
Вртежен Момент Граница
Параметар поставувања
Feed Forward Надомест
Параметри settings
Брзина
Контрола
Режим
Аналогни
Команда
На текст
Напон
Опсег
0 ~ ±10 VDC
На текст
Отпорот
10 KΩ
Време
Постојано
2.

Параметрите на стоката

Тип На Мотор:
AC Мотор
Број На Модел На:
ASD-А2-1F23-M
Место на Потекло:
Тајван
Напон:
220V
Фази:
3ph
моќност:
15KW
тековната:
70A
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ASD-А2-1F23-M

Подобро ви се допаѓа

ОЕМ KWIPC155 ( Капацитивни ) Индустриски екран на Допир Панел КОМПЈУТЕР, Celeron Dual 2.41 G ПРОЦЕСОРОТ, 2 G RAM меморија

,LTD е професионална екран на допир панел, LCD панел, УХМР, PLC , Серво Мотор снабдувачот во медицински и индус

DVPES2 серија обезбедува 16~ 60 поени MPU и 8 ~ 32 поени дигитални I / O модул / шокотпоротМеѓународни стандарди : IE

Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност н

Се враќа : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Притиснете на зеленото к

Chantop нема да го поправи или да го замени производи оштетен од несоодветното користење или неправилна ин

1 приоритет.035 MM на X,Y,Z три ветер 10 пати секој(вкупно 80 минута секоја)Се сретне JIS C 0040 стандарди, 57150 HZ 4.Во р

*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.*Превозот на трошоците направен

)100 ms6 поени : T250 T255 (Тајмер range : 0.)Податоците Се Регистрирате(D)Општи7680 точки : НЕ D6999, D7512 D8191Latched512 поени : D7

Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоц

мала лента информации за дисплејот модул MID2004 00.781.4974 CPtronic одбор + екран за Хајделберг печатење на НовиПр

Гаранцијата не вклучувајќи состојбите предизвикани од несреќа, вода, несоодветното користење или погр

/ парче Наредби(25) / парче Наредби(2)

6 x 90 x 8726.Вашето задоволство е секогаш наш БР.Answer : ___________________________ Note : Човекнаправени уништување не се опф

56 J1 SСе Применува НаставаНеколку Jl S Several100 fl SКапацитетот на меморијата (Flash ROM)Програма КапацитетВграден

1 приоритет.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.2, Б

67 секунди1m S тајмер : местење на време 0.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl

1 приоритет.*Превозот на трошоците направени се за вас.гаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранц

3 % (од 0 до 55 °C 32 да 131 °F)±0.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел Вграденво комента

67 секунди1m S тајмер : местење на време 0.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / р

Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.

)Контра(C)16битни UОпшти16 поени : КО C15Latched16points : C16C31Висока БрзинаCounter (C)32битна Нагоре / Надолу1фаза Counter11 по

Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашатаНастојуваме да се утврдат какви било проблем во до

/ парче Наредби(25) / парче Наредби(3)

Scroll