Новак
бесплатен превозот 001619 трговија на големо 6 компјутери бела розова црна biwa бисер гем pendant синџир ѓердан мода

бесплатен превозот 001619 трговија на големо 6 компјутери бела розова црна biwa бисер гем pendant синџир ѓердан мода

Достапност: Залиха
DEN 567.00
DEN 810.24


shitou 0021 Природна Розова боја се Виолетови Браун Необичен Keshi Keishi Барок Бисер Ѓердани&Pendant US$ 99.88 /парче
shitou 0019 Бела Keshi Слатководни Бисер Ѓердани НИ$ 36.88 /парче
shitou 0017 Одлична 50" Пурпурна Бисер&keshi Бисер Ѓердани НИ$ 39.68 /парче
shitou 0013 3 Strds Бела Keshi Бисер&Jade Ѓердан US$ 48.88 /парче
shitou 0015 15mm-25мм природна розова јоргованот keshi biwa бисер гем ѓердан 18" мода накит US$ 29.88 /парче
shitou 0020 сива БАРОК KESHI РАЃА БИСЕР gild drivepipe ѓердан US$ 58.88 /парче
shitou 0018 супер големи 17mm барок бела keshi раѓа бисер ѓердани НИ$ 29.88 /парче
shitou 0016 зачудувачки голем 17mm барок круг бела раѓа keshi слатководни бисер ѓердани НИ$ 99.88 /парче
shitou 006 Огромен 24mmx30mm барок розова keshi раѓа бисер синџир pendant US$ 39.68 /парче
shitou 008 35" Вистински Природен 11-13mm Бела Раѓа Keshi Бисер Ѓердани 14k US$ 75.88 /парче
shitou 004 Природата 17mm слива цвет бела KESHI РАЃА БИСЕР ЃЕРДАНИ 17inch US$ 22.68 /парче
shitou 002 ustre Природата 17" 20mm БАРОК лаванда KESHI РАЃА БИСЕР ЃЕРДАНИ 14k US$ 23.68 /парче
shitou 0013 19mm Природни Монета Мајка На Бисер Обетки US$ 19.68 /парче
shitou 0017 14mm Бела Слатководни Бисер Обетки 925 US$ 23.68 /парче
shitou 0015 5pcs 12mm Бела Монета Бисер Фитили Обетки 925 Сребрен САД$ 18.68 /парче
shitou 0014 Необично Бела Keishi Keshi Барок Бисер Обетки 925 Сребрен Кука US$ 39.68 /парче

Параметрите на стоката

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Форма:
Барок
Должина:
inch
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
Инч
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
ѓердан

Подобро ви се допаѓа

килограмПревозот И Ракувањето Со Поштенски : Само наплаќаат $2.77 за rigister Не,и Без наплата на превозот над

килограмПревозот И Ракувањето Со Поштенски : Само наплаќаат $2.77 за rigister Не,и Без наплата на превозот над

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Се Враќа & Повратна Информација : Ние сме многу убедени дека нашите објект ќе ги задоволи и надмине вашит

Ние не се работи за време на викендите и празниците, но ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро за по

Испрати нашата produciton Нема да ни ,како X001кажи ни како да го промените тоа ,или можете да го испратите ваши

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ак

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 1 / 5pcs или повеќе,

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Ако цел потврди ,ние може да finishe цел на време.Испраќање на нарачката до насУслугата ние снабдување : 1.Ни

Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!.Сепак,доколку сметате

Ние може да ви помогне да се Откажат Брод вашата нарачка до вашите клиенти Тоа е подобро да се избегне но

Материјал : Нерѓосувачки ЧеликPendant Големина : 3.8*2 см / 1.49*0.78 воКоличина : 1 PCПакет Вклучувајќи : 1 PC*ЃерданЗ

Ве молиме проверете ги нашите други предмети и додадете ни ја вашата омилена листа.Повратната информац

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни ин

Ние имаме сопствено производство фабрикатание може да се строго контрола на производството квалитет и

Ако вашата цел е morn од 500pcs ние треба да се организираме да ги направитеНие можеме да снабдување многу ви

Срцето Ѓердани Керамички Круг Монистра Долг Синџир Џемпер Ткаат Јаже Приврзоци Бел Лист Изјава Шарм Penda

Зборуваме за цена и рок на плаќање3.Ако вашата цел е morn од 500pcs ние треба да се организираме да ги направит

Ако цел потврди ,ние може да finishe цел на време.Во процесот на производство : 1.Ако ви треба некој,контактир

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Брод и воздухот се во ред4.Ако цел потврди ,ние може да finishe цел на време.Ако производната нема проблем ,ни

Scroll