Новак
Моден популарни шарени бои стакло 7x9mm teardrop жени, девојки партија лабава додатоци изолација монистра накит наоди 15 B1084

Моден популарни шарени бои стакло 7x9mm teardrop жени, девојки партија лабава додатоци изолација монистра накит наоди 15 B1084

Достапност: Залиха
DEN 129.00
DEN 143.52

Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме! Шарени бои стакло 7x9mm teardrop жени, девојки партија роденден мода diy лабава монистра 15" B1084
УСД $ 7.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.5 инчи во мерењето.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
about 35g
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Број На Модел На:
B1084
Материјал:
Стакло
Надворешниот Дијаметар:
7mm
Објектот Форма:
waterdrop
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Обликот:
waterdrop
Објектот Дијаметар:
7x9mm

Подобро ви се допаѓа

снабдување DIY модна jewerly додаток,8 MM квадратен облик на дрво монистра,нараквица додаток,измешајте боидим

Опис : 1.На монистра, големината е кол за 16mm,дебелина за 10мм,,дупка големина на 1.0 mm2.Цената е за 5 парче од м

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 2040 дена),САД за да испратите EUB(за 1020 д

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни ин

ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, п

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

МатеријалА+ Природни Хематит (Магнетни)Големина410ммБојаКако СликиКоличина4mm 95beads6mm 63beads8мм 47beads10мм 38beadsК

Опис : Промет на големо со 10 Pcs, 12mm Црвени Корални Круг Монистра Топката Лабава Монистра, Мин Нарачката е $

снабдување DIY мода накит Додаток,Ѓердан Додаток,14*8ММ правоаголна Монистра,мешавина Бојадимензии : дија

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакат

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз в

Scroll