Новак
Пролет тема фото позадина пролет зелена фотографија позадина гигант дрво backdrops Д-9667

Пролет тема фото позадина пролет зелена фотографија позадина гигант дрво backdrops Д-9667

Достапност: Залиха
DEN 499.00
DEN 768.00

Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент.Може да се прилагоди на секоја големина 4.
П : Како можам да се прилагодите на позадината на продажба?
A : Можете да ги испратите на сопствени информации и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки.
Тоа е префериран избор за фотографи.Обично треба да се испрати на сад 12-20 работни дена, Европа, Азија, Океанија зема 15-30 работни дена.
П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе?
А : ве Молиме кажете ни големина сакате. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака
.Пад на превозот 6. Забелешка Бразил зема 40-90 дена.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви. Нашата позадина е првенствено наменета за доенчињата,децата, возрасните лица,празници,родендени,свадби итн.
За нашиот бренд HUAYI Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим.
П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба?
A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас.
П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене?
A : Ние треба 2-4 работни денови да се произведуваат по нарачка.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5.
Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите.Поради не-рефлективен, тоа е погоден за внатрешна употреба.Максимална лесна ширина на 300cm
(другите продавници : максимум може да се намали 180cm,поголема големина позадина треба да се spliced;)
Полиестер Материјал : Подебели ,Максимална лесна ширина на 300cm,Може да се перат и пеглаат;Било виткање, лесен за носење,Економска цена, Подобар квалитет!Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија;Може да се користи и складира за долго време.

Параметрите на стоката

Големина (мм):
5x5ft, 6x4ft, 7x5ft, 10x5ft
Бренд Име:
HUAYI
Број На Модел На:
д-9667
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Тип:
компјутер за печатење

Подобро ви се допаѓа

Слични Производи : Спецификации : Материјал : Политкаенина(винил крпа 100% полиестер)Материјал Тежина : 110 G

Колку што сакате, не можеме да не!Ако имаш конкретни големината потреби, било од нашите средини може да с

Сите видови на backgound се лесна рок од 3 Метри!!(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите с

Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,

Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент Нашата позадина е

П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене? A : Ние треба 24 работни денови да се произведуваа

Слични Производи : Спецификации : Материјал : Политкаенина(винил крпа 100% полиестер)Материјал Тежина : 110 G

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

инаку печати ќе бидат заматени П : Како да го прилагодите на позадината? A : Можете да го испратите да ги п

Само да ни оставите порака на големина што ви треба .Пакет вклучувајќи : секој компјутер во ПП ТорбаТопл

Може да се прилагоди на секоја големина 4 Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со прет

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

Додавање на врвот / дното џеб или дупка 2.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви Ако ви треба custom background в

Ве молиме не грижете се, набори може да биде отстранета лесно Кога ќе се направи фотографии(престрелки),

Ние може да го прилагодите големина за вас, а ние имаме Винил крпа и Оксфорд ткаенина овие два квалитети,

(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина Ве мол

ако не се задоволни со трансакцијата,ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене ,јас ќе одг

Scroll