Новак
Топла продаде 5 инчен HD LED ретровизорот Монитор+Посебен SONY CCD Автомобил rear view camera за К2 Рио Седан водоотпорен ноќ верзија

Топла продаде 5 инчен HD LED ретровизорот Монитор+Посебен SONY CCD Автомобил rear view camera за К2 Рио Седан водоотпорен ноќ

Достапност: Залиха
DEN 1508.00
DEN 1774.08

688 mm брзина на Блендата 1/60-1/5000 1/60-1/20000 1-1/10000 1-1/10000 Минимална Осветлување 0.0 v P-Туп 75 ohm 1.88 /парче
.3 инчен TFT Боја Паркинг Следи Автомобил rearview камера DVD GPS Видео обратен екранот US$ 29. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.3 инчен стојат безбедност TFT монитор автомобил задните видите камера со висока резолуција и дигитален панел US$ 29.88 /парче
Бесплатен Превозот 4.56 во
Пакет тежина : 415g / 14.
Ви благодариме за превозот,имајте пријатен ден!
Фабриката за Промоција на Sony CCD HD ноќ визија автомобил rear view camera страна видите задниот дел се следат за 360 степени Ротација Универзална камера US$ 23.0 v P-Туп 75 ohm 1.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.88 /парче
Бесплатен превозот 4.
It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!
Политика на враќање
Што се Случува Ако имам Проблем?
Ако имате погрешни или оштетен објект или за било која причина добијат она што се појавува да бидат неточни стоки ве молиме контактирајте со нас преку разговор масажа или е-пошта ,и да им објасни на вашиот проблем.0 v P-Туп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура -20°C~75°C,RH 95%МАКС -20°C~75°C,RH 95% МАКС -20°C~75°C,RH 95% МАКС -20°C-75°C,RH 95% МАКС температура на Чување -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматски
5 Инчен Дигитални LCD екран TFT Огледало Следење
Спецификации :
Објектот боја : Црна
Предмет тип : Автомобил монитори
Големина на екран : 5 инчен TFT 16 : 9 екран
Екранот компонента : Color TFT LCD дисплеј
Видео систем : PAL/NTSC компатибилен
Напојување : DC 12 V
Номинална моќност потрошувачка : 3 W (Max)
Операција температура : -10~+50 целзиусови степени степен
Температура на чување : -30~+70 целзиусови степени степен
Видео сигнал : 1 Vp-p 75 степени
Следи големина на : 28.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Сместување:
Sunvisor
Големина На Дисплеј:
5
Објектот Големина:
5inch
Име На Модел:
AQH-500
Резолуција:
480x234
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Тежина:
4000g
Бренд Име:
BARCEEN
is_customized:
Yes
автомобил следење:
Автомобил камера огледало следење
сензор на слика:
Шарени ноќ визија

Подобро ви се допаѓа

2 (0 Лукс со Led)Леќа Агол : 170° (дијагонала)Баланс на белата бојаАвтоБојаЦрнаВодоотпорен : IP68IP69kВидео излез

Ако имате проблем за правење на плаќањето, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress...

88 / парче.0 v PТуп 75 ohm 1.3" инчен TFT Автомобил LCD Задните Видите Rearview DVD Огледало Следење на автомобил CCD камер

Со 2 видео внесување : Бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео оп

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и

Анти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање Се пр

Бренд нови 7inch LCD дисплеј LQ070 Y5 DG10 со екран на допир за автомобил GPS навигација LCD монитори

Повратни информации : Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку

Оригиналниот LCD дисплеј L5 F30442 T11 L5 F30442 P00 L5 F30442 P03 екран со допир панел за Cayenne PCM3.1 навигација со автомобил L

БЕСПЛАТНИ ПОСТ НОВИ C043 GW01 V0 C043 GW01 со екран на допир за мерцедес 6 CD Играч CHRYSLER ФИАТЏИП CD DVD СИСТЕМ за НАВИГ

5inch Color TFT LCD Автомобил Следи со Видео Влезот 2+ Вшмукување Чаша и ЗаградатаДва влезови се двете видео влез

It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!Политика на враќањеШто се Случува Ако

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

Електронски Shutter : 1 / 60 да 1 / 100,000 10 секунди Сад, Канада, Австралија, Русија, и европските Земји, се нашите lea

Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации Ако сте задоволни со нашите про

Оваа LCD е посебно дизајниран за да се поврзете со вашиот автомобил камераСпецификации : Автомобил следи

Ние ќе ви одговориме во рок од 1 редовен работен ден.3 инчи Екран Компонента : Color TFTLCD Пиксели : 800*480 Aspect Ratio

5 W Оперативни температура : 30 ° C + 80 ° C, температура на Чување : 30° C + 85 ° C LCD екран Размер : 16 : 9 (може да се п

Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.3 инчи Екран Компонента : Color TFTLCD Пиксели : 800*480 Aspect

Оваа LCD е посебно дизајниран за да се поврзете со вашиот автомобил камераСпецификации : Автомобил следи

Бренд Нови 8 инчен LCD Дисплеј L5 F30817 P02 L5 F30817 P00 Панел Екран за Автомобил GPS Навигација со екран на допир digitiz

Scroll