Новак
Највисоко Оценет Автоматско Лепак Фармацевт Пластика Шприц Барел Шприц Адаптер 5cc/10cc/30cc (секоја големина имаат 2set, целосно 6 групи)

Највисоко Оценет Автоматско Лепак Фармацевт Пластика Шприц Барел Шприц Адаптер 5cc/10cc/30cc (секоја големина имаат 2set, целосно

Достапност: Залиха
DEN 638.00
DEN 671.52


Нашите производи се погодни за многу апликации, вклучително и за Медицинската, Електронски, Накит, Автомобилската и општи индустриски ОЕМ собранието операции.
Висока Продуктивност
Брза Испорака
Водечките Ниво R & D Оддел
Искусни Маркетинг Менаџер
Професионален Дизајн Одделот
Прифати ОЕМ & ODM
Одлична Услуга По продажбата Ние им Служи на Врвот 500
ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ F AQ 1. Компанијата Информации
Ningbo VMATIC Течни Контрола Индустрија Co.
Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила. Кога ќе се направи за испорака по цел
Ние обично се направи за испорака во рок од 2 дена, ако цел голема количина или ОЕМ предмети, тоа ќе потрае подолго време. Комплетна линија на заменливи шприцеви, буриња, игли и совети се исто така достапни. Ние сме посветени да издавање дизајн, развој, производство и продажба.
Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со висок квалитет предмети и добра вредност за парите, со која ќе се обезбеди задоволство со високо ниво на посветеност. Историја 1 Нашите Фабрика Основана
нашата фабрика основана од 2009 година, започнете со нашите demestic продажбата 2 Добрата Продажба Во Кина
ние продаваме брзо и во нашите Кина Пазарот и да уживаат голем углед 3 Увозот & Извозот Одделот Утврдени
нашите увозот и извозот на одделот се воспостави, да започнеме нашиот меѓународната продажба 4 Продаде Брзо Странство
нашиот извоз годишна продажба износ стигнат до 5,000,000 ДОЛАРИ Сертификати
Обезбедување На Квалитет
Заштита На Вашата Исплата,
Безбеден Вашиот Цел На Нашите Предности
Висок Квалитет На Квалитетни Суровини, Напредни Објекти, Парична Казна И Процедури. ако ви треба брзо експрес, можете да контактирате со мене, имаме договорената цена со изразат компанија, како што курирската служба DHL, UPS-от, FEDEX,ТНТ.

Параметрите на стоката

Тип:
Epoxies
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
VC-286

Подобро ви се допаѓа

Ние снабдување со едноставна рака или клупата точење за еден дел материјали преку автоматско роботски

Кога ќе се направи за испорака по целНие обично се направи за испорака во рок од 2 дена, ако цел голема ко

ЛЕПАК Издавање луер лизга искрен совет , 1 / 2инчен цевки должина Искрен совет, неsterilized, Никогаш не се за м

Имаме 10 големи серија за нашите производи, соодветната класификација според квалитетот и функција, итн.

Кога ќе се направи за испорака по целНие обично се направи за испорака во рок од 2 дена, ако цел голема ко

Ние снабдување со едноставна рака или клупата точење за еден дел материјали преку автоматско роботски

MS1332 Статичен Миксер Бел устата влезот Мешање на Млазницата 13mm ID x 32 EL За Duo Пакет Epoxies , БОЈА СЛУЧАЕН избор

Ние со нетрпение очекуваме да го можност да услуга вашиот издавање барања ако ви треба брзо експрес, мож

3 CC чист Воздух Раздавам Шприц Барел 4парче(барел+клипот+совет капа+крајот капа), Лепак Фармацевт Барел, Т

Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со висок квалитет предмети и добра вредност за пари

Компанијата ИнформацииNingbo VMATIC Течни Контрола Индустрија Co Она што е MOQ?Обично, нашите MOQ покажа дека на в

ЛЕПАК Издавање луер лизга искрен совет , 1 / 2инчен цевки должина Искрен совет, неsterilized, Никогаш не се за м

15gauge 1inch Епоксидна Прецизност Тапи Игли Раздавам СоветиТоа карактеристики брусслободна,полиран,тапи од

Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила...

Оваа клипот е прирачник за издавање алатка за НАШИОТ воздух шприц барел во подолу, ако вие ќе ги користи

3 CC Црна Воздух Раздавам Шприц Барел 4парче(барел+клипот+совет капа+крајот капа), Лепак Фармацевт Барел, Т

16gauge 1inch Епоксидна Прецизност Тапи Игли Раздавам СоветиТоа карактеристики брусслободна,полиран,тапи од

Историја 1 Нашите Фабрика Основананашата фабрика основана од 2009 година, започнете со нашите demestic продаж

Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила...

Нашите производи се погодни за многу апликации, вклучително и за Медицинската, Електронски, Накит, Авто

Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со висок квалитет предмети и добра вредност за пари

, Ltd е специјализирана производител и извозник на издавање системи и опрема за сите индустрии...

3 CC Килибар Воздух Раздавам Шприц Барел 4парче(барел+клипот+совет капа+крајот капа), Лепак Фармацевт Баре

Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со висок квалитет предмети и добра вредност за пари

Кога ќе се направи за испорака по целНие обично се направи за испорака во рок од 2 дена, ако цел голема ко

Scroll