Новак
2 ПАРЧИЊА Суб C SC 1.2 V 2200mAh Ni-Cd Ni-Cd Батерија на Батерии -зелена боја

2 ПАРЧИЊА Суб C SC 1.2 V 2200mAh Ni-Cd Ni-Cd Батерија на Батерии -зелена боја

Достапност: Залиха
DEN 471.00
DEN 495.84


Нови пристигнување
2 ПАРЧИЊА сет
100% Сосема Нов и Висок квалитет
Капацитет : 2200 mah
Напон : 1.2 V
Хемија : NI-CD
Големина : 42.5*22mm

Параметрите на стоката

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Anmas Моќ
Тип:
Стандардна Батерија
Број На Модел На:
SC батерија
Употреба:
батерија

Подобро ви се допаѓа

Tectra 2 парчиња NB13 L NB13 L NB 13 L Liion Батерија за Canon Power Shot G5 X, Г7 X, Г7 X Mark II, G9 X, SX720 ХС Дигитална Камера NB13 L 3.7 V / 1250m A

Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Дол

2 V се normal Battery Големина и Капацитет е грешка range But ние може да се најде соодветен за вас.6*32*92 МмК батеријат

Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена.1040m Ah ЛПE17 LPE17 ЛП E17 батеријата за canon EO

Употребата на повисока од препорачаната вредност од тековната задолжен ќе биде во можност да го наплаќ

Бренд Нови ПристигнувањеТопла продаде во Русија и САД9 Пакети сетКомпатибилен : со Повторно & Повторно :

НОВИ 5 КОМПЈУТЕРИ СЕТ Капацитет : 1800 m Ah Хемија : НуМЗ (Никел Метал Hydride) На сликите кои се прикажани не се в

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се

12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, с

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да ја поддржи оваа battery Battery модел е sizeas до

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се

Tectra 2 ПАРЧИЊА NPBX1 НП BX1 NPBX1 Liion Камера Батеријата + LCD USB Полначза Sony DSCRX100 RX1 HDRAS15 AS10 HX300 WX300NPBX1 3.7 V / 1600m Ah Liion Бат

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

Ако не сте ги задоволи со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде

is_customized : ДаКарактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита кол

Scroll