Новак
Рефлексивни Велосипед Рамка Цевка Торба за Велосипед Pannier Велосипедизам Пакет Велосипед Пред Цевка Торба Триаголник Торбичка MTB Патот Велосипед Рамка Торбичка

Рефлексивни Велосипед Рамка Цевка Торба за Велосипед Pannier Велосипедизам Пакет Велосипед Пред Цевка Торба Триаголник Торбичка

Достапност: Залиха
DEN 145.00
DEN 227.04

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Преносен, компактен, издржливи и убави outlook. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Големина : 29 x 22 x 6cm
Тежина : Околу. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Овој мал, zip-затворени торба вклопува во рамките на триаголник на вашиот велосипед.
Спецификации :
Материјал : Бисер крпа/ПВЦ/Мини жакард. Овој пренослив торба за велосипед ќе ви донесе прекрасни велосипедизам искуство.
3-точка кука & јамка селотејп прилог, лесно поправи и брзо ослободување.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Едната страна на ЈП памук внатре ефективно се избегнува вибрации.
Од една страна патент, од горе-надолу отворање, лесно да се земе и да се заштити стока. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Параметрите на стоката

сертификација:
CE
Број На Модел На:
993A5
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ROBESBON
Материјал:
Бисер крпа/ПВЦ/Мини жакард
Функција:
Триаголник Велосипед Рамка Торба
Големина:
29 x 22 x 6cm
Тежина:
Approx. 95g

Подобро ви се допаѓа

Гаранција & ОдржувањеНие нудиме 1 месец бесплатно замена.5 инчи во мерењето Купувачот треба да го врати п

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет! Материјал со висока густина 600 D, со рефлексивни модели,

Со разликата во мерниот метод, ќе има 13cm толеранција во големина (1cm=0 Ако купувачот не ја прими стоката п

Ви благодариме и имаат убав ден.Внимание : 1 Ако сакате да ги продаваме нашите производи, ние можеме да ис

Описи : Тип : Велосипед Рамка ТорбаМатеријал : 1680 D OxforgНадворешни Димензии : 170*160*130mmМобилен телефон кеса д

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.Купувачот ќе биде одговорен

По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него...

БДУШАТА Отпорен на Вода Рефлексивни Велосипед Пред Торба Велосипедизам MTB Велосипед на Патот Велосипед

5 * 13 * 7cmТежина : 80 GКарактеристики : голем капацитет автомобил зрак пакетРазни модели за велосипедБоја на

Карактеристики : · Нов дизајн за складирање торба за велосипед seatpost планината · СТП кожа површината мат

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

Карактеристики : 1.Rainproof.2.TPUTouchscreen.3.Headphone дупка.4.Мобилен телефон џеб за телефонот големина подолу 6.2 инч.5.

За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достап

36 X 6 X 12cm Водоотпорен Велосипедот Пред Рамка Цевка Триаголник Торба 2.5 L Патот MTB Организатор Складирање К

ИЛИ, можете да изберете да имате замена НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купув

Опис на производот · Дизајниран за велосипед се справи со бар употреба и се направени од 100% нов материја

само отворен ум! Било какви прашања во врска со било кој од нашите предмети ќе се одговори што е можно по

YKK Патентите ќе биде посилна и непречено.Ве молиме контактирајте со нас за детали прво пред вашата акциј

Ве молиме контактирајте со нас да ја смените цената пред исплата По породувањето, парцели ќе треба безб

На име на производ безжичниот далечински управувач светилка патент јава пакет Сериски број 1351 материја

Roswheel Напад серија кеси функција во обезбедување на сува средина за carryings внатре кога велосипедизмот во

Ова е главно предизвикано од страна на боја, индекс на варијации во камера или приказ на екранот на комп

Scroll