Новак
15Pcs/Многу PC10-04 10мм да 1/2 Пневматски Конектори машки директно еден допир фитинзи BSPT Сосема Нов

15Pcs/Многу PC10-04 10мм да 1/2 Пневматски Конектори машки директно еден допир фитинзи BSPT Сосема Нов

Достапност: Залиха
DEN 669.00
DEN 719.52

А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Ви благодариме И среќно!
. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.0 MPa Негативен Притисок : -750mm Hg
Притисок Доказ : 1.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Негативни повратни информации не реши ништо.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате. Вашето задоволство е многу важен за нас. Па се чувствуваат слободни да контакт. answer : ___________________________ Note : Бразил.
Опис :
PC10-04 10мм да 1/2" Пневматски Конектори машки директно еден допир фитинзи BSPT
Количина : 15 компјутери Медиуми : Воздушни или Вакуум Оперативен Притисок : 0 ~ 1.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
PAWZYQ
Број На Модел На:
PC10-04 (10мм---1/2)
Тип:
Приклучоци

Подобро ви се допаѓа

Производи име : Pneumatics ФитинзиУметноста Не : KB2 LU0400Боја : белаПогоден Црево Големина : OD 4 MMЦена : различна г

5211478957248471 Вакуум вшмукување чаши парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парч

Производи име : Pneumatics ФитинзиУметноста Не : KB2 P04Боја : белаПогоден Црево Големина : OD 4 MMЦена : различна го

CY1 B20800 CY3 B20800 СКМ тип Rodless цилиндар 20mm понесе 800mm удар, висок притисок во цилиндарот CY1 B CY3 B серијаPls Ве Моли

Производи име : Pneumatics ФитинзиУметноста НЕ : KB2 T04M5Боја : белаПогоден Црево Големина : OD 4 MMЦена : различна г

Широко се користи во мастило производство, картон печатење, и flexo печатење индустрии, итн.Увезената Цари

Број на модел : MHS450 DПритисок : 0.20.7 MPaТемпература : 1060Постапувајќи режим : двонасочниАко ви треба други мо

Ø ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати кај нас Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќ

Производ Објект : AKB04 A04 S Черупка Тип Проверете Вентил Слободен Проток Насока Од Машки Да се Женски Навој

Производ Објект : Стандард Лебди Заеднички СКМ ТипСпецификацијаМодел : JA208125Применливи Понесе Големина

СКМ тип CDJ2 B Пневматски Нерѓосувачки Челик Мини Воздух Цилиндар

Производи име : Висока брзина Pneumatics ФитинзиУметноста Не : KB2 VT0401 SБоја : белаКонекција : машки навојЦрево

Производи име : Висока брзина Pneumatics ФитинзиУметноста Не : KB2 U0406Боја : белаКонекција : нишкаЦрево соодвет

VF 3 позиција 5 начин пилотуправувана тип пневматски електромагнетниот вентил

CY1 B40500 СКМ тип Rodless цилиндар 40mm понесе 500mm удар, висок притисок во цилиндарот CY1 B CY3 B серијаЗа голема колич

Производи име : Pneumatics ФитинзиУметноста Не KB2 Y04M5Боја : белаПогоден Црево Големина : OD 4 MM ,Цена : различна г

Производи име : Висока брзина Pneumatics ФитинзиУметноста Не : KB2 Z04 M5Боја : белаКонекција : машки навојЦрево с

Производи име : Висока брзина Pneumatics ФитинзиУметноста Не : KB2 VD0401 SБоја : белаКонекција : машки навојЦрево

Производи име : Pneumatics ФитинзиУметноста Не : KB2 ZD0403 SБоја : белаКонекција : машки навојЦрево соодветна Голе

Производи име : Висока брзина Pneumatics ФитинзиУметноста Не : KB2 X0406Боја : белаКонекција : нишкаЦрево соодвет

1.Спецификација : Модел : 11 / 4"BSP32милиметри OD Barb Машки Конец Големина : 11 / 4"BSP (British Standard Цевка Нишка) Машки К

Производи име : Pneumatics ФитинзиУметноста Не : KB2 E04M5Боја : белаПогоден Црево Големина : OD 4 MMЦена : различна г

Производи име : Pneumatics ФитинзиУметноста Не : KB2 H04M5Боја : белаПогоден Црево Големина : OD 4 MMЦена : различна г

Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија Секој дел пред испраќање биле 100% тестира

Производи име : Pneumatics ФитинзиУметноста Не : KB2 L04M5Боја : белаПогоден Црево Големина : OD 4 MMЦена : различна г

CY1 B32600 CY3 B32600СКМ тип Rodless цилиндар 32милиметри понесе 600mm удар, висок притисок во цилиндарот CY1 B CY3 B серијаPl

Производи име : Pneumatics ФитинзиУметноста Не : KB2 S04M5Боја : белаПогоден Црево Големина : OD 4 MMЦена : различна г

Производ Објект : KQ2 T1603 S Машки Гранка Tee Еден Допир Фитинг Притисни Во Конекторот е Применливо Цевка 8мм

Scroll