Новак
Безгранична Патување Унисекс Брзо сушење Водоотпорен Шапка Прилагодливи Сонцето Капа Лесни Спортски Шапка BVH01

Безгранична Патување Унисекс Брзо сушење Водоотпорен Шапка Прилагодливи Сонцето Капа Лесни Спортски Шапка BVH01

Достапност: Залиха
DEN 312.00
DEN 612.00


Ве молиме внимание :
Нашата цена не вклучува никаква царина или данок.9 оз(54g)
Шапка обемот : 21.
Враќање & Размена политика :
Ако објектот не е како што е опишано, ве молиме бидете сигурни дека на објектот се уште е во оригиналното пакување и ве молиме контактирајте со нас во 7days.3 во(11cm)
Погоден за : Кампување,Планинарење,Спорт,било внатрешна или надворешна активности.
Функција :
1. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.Полиестер ткаенини,влага wicking,брзо сушење и водоотпорен.1 во(8cm)
Шапка Длабочина : 4.4 инчи(55-62cm) прилагодлива
Гребенот ширина : 3.
Начин На Плаќање :
Ние прифаќаме alipay .
Ако имате било какви прашања или проблеми, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас .
Времето На Испорака :
Објектот ќе биде објавена во рок од 3 работни дена откако ќе добиеме вашата уплата.
УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Било незадоволство може да се врати.
Пред да ја плати ни, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.
Превозот На Услуги
Време На Испорака
Следење На Статусот
Кина Пост Воздух Mail
15-25days
Yes
EMS
6-10days
Yes
DHL
5-7days
Yes
UPS-от
5-7days
Yes
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ние го прифати вашето враќање или размена , Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Прилагодливи тока дизајн,една големина одговара на повеќето. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Бренд : Безгранична Патување
Тип : BVH01
Материјал : Полиестер и памук
Боја : Бела,црвена Роза,Skyblue,Сина,Темно сина,Сива,Drak сива, Црна
Тежина : 1.

Параметрите на стоката

Шапка Големина:
една големина
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Sunshade
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Безгранична Патување
Број На Модел На:
BVH01
Материјал:
Полиестер
Материјал:
Полиестер и памук
Тежина:
1.9 оз(54g)
Шапка обемот:
21.6-24.4 инчи(55-62cm) прилагодлива

Подобро ви се допаѓа

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Ако likeour продавница,ве молиме да го

Зимски Топлинска Руно Molle Тактички Заштита Капа Отворено Спортски Јава Windproof Топло Skullies Beanie Магија Паст

Ако постои несовршена за производи кога ќе ја прими пратката, молам да ме известите во рок од 3 дена по до

Ви благодариме!Ви посакувам среќен шопинг!Начин На Плаќање : ·ЗАЧУВАМ·Western Union·Кредитна Картичка·Банка

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата про

Вашето мислење е extremly важно за нас.Нормално ,ние изберете Кина пост воздух mail ,но некои производи не може

Сите фотографии се направени од страна на самите себе и 100% реално.Било превозот метод е во ред,разликата

Некои производи со батеријата или bluetooth,може да бидат вратени од страна на Царинската,и да потоа да биде

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продав

Scroll