Новак
Vnox Срцето Хривнија Алка за Жените еко-пријателски не-токсични Црна Силикони Прилагодлива Должина

Vnox Срцето Хривнија Алка за Жените еко-пријателски не-токсични Црна Силикони Прилагодлива Должина

Достапност: Залиха
DEN 181.00
DEN 329.76


Точка БР. БС-063 Материјал 316 L не ' Рѓосувачки челик Затворач ( Никел слободни . доведе слободни ) Состојба : 100% Сосема Нов / Рачно полирање Стил Едноставен/Луксузни/Панк/Мода/Класичен/Гроздобер/Романтична Дизајн на Жените Накит Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци,
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА на Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт 4 PX Сингапур Пост НП Про 30-60 дена global.cainiao.com Кина Пост Воздух Mail 20-60 дена www.17track.net/en/ Сингапур Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ EMS 5-20 дена www.17track.net/en/ DHL/ФЕДЕКС 5-10 дена www.17track.net/en/ 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
Се ВРАТИ И НАПЛАТА Ако Било какви прашања, ве Молиме да бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме!
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ
Да се избегне било каков допир со comestice,парфем,коса гел итн киселост супстанција ,накит ќе исчезнат
Полетување кога swiming ,бидејќи тоа ќе се оксидира ако допир со хлорид во базен
Полетување кога ќе пот многу, таму ќе биде хемиска реакција која води кон црна точка се појави
SGS СЕРТИФИКАТ
ЗА VNOX НАКИТ
VNOX е млада,активни бренд,нашата цел е да им даде на нашите клиенти страст,декорација на вашиот живот,го направат вашиот живот повеќе деликатна.

Параметрите на стоката

Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
VNOX
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
БС-063
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
накит
боја:
црна силикони
Должина:
прилагодлив

Подобро ви се допаѓа

5 мм Дупка со Дијаметар : 5.0 mm Хривнија должина : 19cm Материјал : 925 сребрен позлатен Пакување : OPP вреќа ПЛАЌ

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се емејл нашата услуга специјалис

Anil Arjandas Мажите Хривнија 24k Злато Позлатен Римски Спартанско Воин Шлем Шарм Микро Отвори COM& 5mm Монистра П

2017 Нови Пристигнување Часовник Метал Шарм рачно изработени од Кожа Нараквица со 22mm Locket Pendant DIY Лава Мушк

Бренд Garilina Метал Сребро Главниот Камен Кубни циркони 3*5 мм Главниот Сина Боја Тежина 9 Грама (циркони & зл

W elcome на нашата online продавницаДувачкиот Хривнија & Алка,Секси Накит, Конус, сребрена боја позлатен, шарм

Превозот Термини : Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 работни дена по вашата исп

Бренд Garilina Метал Сребро Главниот Камен Опал 4*6 мм Главниот Розова Боја Тежина 11.8 Грама (Опал & Сребрена) Н

П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и може

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр

сад $ 1.6 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 3.38 / Парчесад $ 3.33 / ПарчеПарче Парчесад $ 3.32 / Парчесад $

Добредојдовте во мојата продавницаБез Минимум Цел, Фабрика На Големо, Добра ЦенаАко цел е помалку од $180,

Нови Мулти Нерѓосувачки Челик 18mm snap нараквици & Алка 18mm Snap Копчето Накит За DIY Snap НакитМодел : SZ0452 СеријаС

99 / многу40 парчиња / многуТрговија на големо Мода Гроздобер Шарм Мешани Глеѓ Висока Револвер Чевли При

****** Почитувани клиенти, Кина е најголем свечена фестивал Пролет Фестивал се приближува Сите во Кина ќе

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Материјал : S925 sterling silverСинџир Должина : 16.5+3.5 смТежина : 2.68 gdianxiaobao_3dianxiaobao_4

Цртан филм OHANA Шарм Хривнија Симпатична Ohana Пријателство Lilo Бод Тема Алка&Хривнија Kawaii Семејство Wristlet Же

Добредојдовте во мојата продавницаБез Минимум Цел, Фабрика На Големо, Добра ЦенаАко цел е помалку од $180,

Квалитет : ААА+++Материјал : Сребрен ПозлатенПредмети Состојба : 100% НовиБоја : 6 бојаГолемина : 19cm (други го

Новодојдени Топла продажба Бисер Кожа хривнија многу стилови Имитација Бисер рачно изработени од кожа

Цел износ > $2 мора да се користи Ali Express Стандард Превозот транспорт начин.(ако сте се купи производот про

Scroll