Новак
Топла Продажба 20Pcs 25ММ Небото Сино Тркалезна Форма Глеѓ Метал Suspender Клипови,Pacifier Клип,Доведе Слободни,Со Пластични Забите,со Бесплатен Превозот

Топла Продажба 20Pcs 25ММ Небото Сино Тркалезна Форма Глеѓ Метал Suspender Клипови,Pacifier Клип,Доведе Слободни,Со Пластични

Достапност: Залиха
DEN 502.00
DEN 528.00

25мм Облека Избрани Глеѓ Тркалезна Форма Suspender клипови Хардверски Додатоци Лента Занает Пластични заб клип, mitten клипови, pacifier клипови, Suspender клипови, лигавче носители, Повикување и играчка голманите Карактеристики на Нашата Пластичен Клип : . Со пластични заби за заштита на ткаенина
. Секое парче пакет со авто-zip торба. Мин. цел : 1 LOT=20 PCS Круг Метал клипови . Големина : 22 MM Тркалезна Форма , За 25mm лента
. Употреба : Облека, материјали, бебе pacifiers клипови, студент лична карта носителот, Играчки и Канцелариски Значка носителот, pacifier клипови, лигавче носители, старечки капак-ups-от, mitten клипови, играчка клипови, подвезици, занаети, и многу повеќе!!
ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме ,ние ќе им даде целосна наплата само ако објектот ќе добиете е различна од опис. Враќање на средствата ќе бидат дадени до објектот се примаат назад во продавницата. Тоа мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше испратен во. Ќе треба да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад. Ние не ќе рефундирање на трошоците за превозот и не му ја надомести за превозот назад кон вас. ПОВРАТНИ информации Можете задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас . Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди,ако сте задоволни со ourgoods и услуги. Ако имате било какви проблеми со од предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Тежина:
7g
Метали Тип:
Железо
Бренд Име:
SUTOYUEN
Број На Модел На:
За 25MM Лента
Објектот Висина:
1cm
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
Круг
Објектот Дијаметар:
2.2cm
Објектот Ширина:
2.2cm
Објектот Должина:
3.6cm
Топ Плоча Широк:
22mm
Име на производ:
ЕМАЈЛОТ Круг Suspender Клипови

Подобро ви се допаѓа

1).вашите нарачки над $10 , ние ќе брод од тоа,и plz додадете сите наредби да се количка,тогаш плаќање заедно.2

Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот .Ако не сте задоволни со нашата трансак

Ние специјализирана трговија на големо во Монистра, наоди и занаети Таму може да биде мала разлика во го

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови

1).вашите нарачки над $10 , ние ќе брод од тоа,и plz додадете сите наредби да се количка,тогаш плаќање заедно.2

Ние продаваме Тибетански Сребро Монистра и Шарм, се Вклопува Шарм Стил Монистра, Lampwork Стаклени Монистра

DEN 528.00
555.36

(дена не е вклучуваат викенд и одмор) ве молиме reconfirm тоа пред да ја испратите на плаќање.Повратната инфо

Ако имате било какви проблеми со од предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да

Секако, ние ќе остави позитивни повратни информации за нашите вид купувачи.Ние специјализирана трговиј

0393 инчен 1 инч=25 Исто така,Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

DEN 480.00
504.96

Ние ќе надградба на воздухопловната да EMS,DHL,UPSот,Fed Ex.Метал Hummer ClaspsОбјектот МатеријалиметалГлавно Бојав

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет н

Scroll