Новак
Alibaba Препорака Жолта Боја Течност Фармацевт Лемење Нанесете Лепило Лепак Шприц + Издавање Игла Совет Бесплатен Превозот

Alibaba Препорака Жолта Боја Течност Фармацевт Лемење Нанесете Лепило Лепак Шприц + Издавање Игла Совет Бесплатен Превозот

Достапност: Залиха
DEN 866.00
DEN 911.52

22mm) - 1pcs
30 CC Клипот - 1pcs
30 cc крајот покрие 1 BUC
30 cc посочи капа 1 BUC
10 CC Барел Адаптер Собрание
10 CC Барел (I. Ние сме посветени да издавање дизајн, развој, производство и продажба. Она што е MOQ?
Обично, нашите MOQ покажа дека на веб-сајтот,но на некои објекти или ОЕМ објект, MOQ ќе биде потврда по преговори 4. Ние снабдување со едноставна рака или клупата точење за еден дел материјали преку автоматско роботски издавање системи со визија признавање и метар-микс опрема за две-дел материјали, како што се epoxies. Кога ќе се направи за испорака по цел
Ние обично се направи за испорака во рок од 2 дена, ако цел голема количина или ОЕМ предмети, тоа ќе потрае подолго време.5 mm) - 1pcs
5 CC Клипот - 1pcs
5cc крајот покрие 1 BUC
5cc посочи капа 1 BUC
1 PCS 14 G-25 G Прецизност TT Издавање Игла
Пакување & Испорака ПАКУВАЊЕ :
Стандардна извоз тетрапак пакување. ако ви треба брзо експрес, можете да контактирате со мене, имаме договорената цена со изразат компанија, како што курирската служба DHL, UPS-от, FEDEX,ТНТ. Може да добијам попуст?
Да, ако цел поголема количина или ако може да ја користите вашата сопствена изразат сметка, pls кажете ми да се провери конечната цена. Секој од нашите предмети е abided со обезбедување на сите индустрии ефективни решение за потребите да се издаваат течности и ставете во еден контролиран начин. ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА :
3-8 дена по потврдувањето цел,детали за испорака датум треба да се реши според
производство сезона и цел количество.
Висока Продуктивност
Брза Испорака
Водечките Ниво R & D Оддел
Искусни Маркетинг Менаџер
Професионален Дизајн Одделот
Прифати ОЕМ & ODM
Одлична Услуга По продажбата Ние им Служи на Врвот 500
ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ F AQ 1.
Течни Фармацевт Опис :
30 CC Барел Адаптер Собранието - 1pcs
30 CC Барел (I. Дали ви се изврши увид на готови производи?
Да, секој чекор од производство и готови производи, ќе се излезе инспекција од страна на КК одделот пред превозот.

Параметрите на стоката

Тип:
Epoxies
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
VC-285

Подобро ви се допаѓа

Кога ќе се направи за испорака по целНие обично се направи за испорака во рок од 2 дена, ако цел голема ко

, Ltd е специјализирана производител и извозник на издавање системи и опрема за сите индустрии Сите течно

ЛЕПАК Издавање луер лизга искрен совет , 1 / 2инчен цевки должина Искрен совет, неsterilized, Никогаш не се за м

Ние снабдување со едноставна рака или клупата точење за еден дел материјали преку автоматско роботски

Висока ПродуктивностБрза ИспоракаВодечките Ниво R & D ОдделИскусни Маркетинг МенаџерПрофесионален Диз

Имаме 10 големи серија за нашите производи, соодветната класификација според квалитетот и функција, итн.

MS1332 Статичен Миксер Бел устата влезот Мешање на Млазницата 13mm ID x 32 EL За Duo Пакет Epoxies , БОЈА СЛУЧАЕН избор

Ние снабдување со едноставна рака или клупата точење за еден дел материјали преку автоматско роботски

Имаме 10 големи серија за нашите производи, соодветната класификација според квалитетот и функција, итн

, Ltd е специјализирана производител и извозник на издавање системи и опрема за сите индустрии.Сите течно

Секој од нашите предмети е abided со обезбедување на сите индустрии ефективни решение за потребите да се и

3 CC чист Воздух Раздавам Шприц Барел 4парче(барел+клипот+совет капа+крајот капа), Лепак Фармацевт Барел, Т

Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила...

Содржина на пакувањето : 200 PCS 5ml игла шише со црна капа10 PCS 10ml игла шише со црна капаЦелосно 210 PCS.Празна ши

Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила Он

16gauge 1 / 2inch Епоксидна Прецизност Тапи Игли Раздавам СоветиТоа карактеристики брусслободна,полиран,тапи

Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со висок квалитет предмети и добра вредност за пари

Имаме 10 големи серија за нашите производи, соодветната класификација според квалитетот и функција, итн.

Историја 1 Нашите Фабрика Основананашата фабрика основана од 2009 година, започнете со нашите demestic продаж

Ние со нетрпение очекуваме да го можност да услуга вашиот издавање барања ако ви треба брзо експрес, мож

Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со висок квалитет предмети и добра вредност за пари

3 CC Црна Воздух Раздавам Шприц Барел 4парче(барел+клипот+совет капа+крајот капа), Лепак Фармацевт Барел, Т

15gauge 1inch Епоксидна Прецизност Тапи Игли Раздавам СоветиТоа карактеристики брусслободна,полиран,тапи од

Комплетна линија на заменливи шприцеви, буриња, игли и совети се исто така достапни.Ние сме посветени на

Историја 1 Нашите Фабрика Основананашата фабрика основана од 2009 година, започнете со нашите demestic продаж

Нашите производи се погодни за многу апликации, вклучително и за Медицинската, Електронски, Накит, Авто

Комплетна линија на заменливи шприцеви, буриња, игли и совети се исто така достапни Јас може да се купи н

Кога ќе се направи за испорака по целНие обично се направи за испорака во рок од 2 дена, ако цел голема ко

Може да добијам попуст?Да, ако цел поголема количина или ако може да ја користите вашата сопствена израз

ЛЕПАК Издавање луер лизга искрен совет , 1 / 2инчен цевки должина Искрен совет, неsterilized, Никогаш не се за м

Scroll