Новак
Новиот Мотор Кочница Спојки Држела&7/8Handlebar Рака Костец Титаниум За Yamaha YZF R1 2002-2003 година FZ1 FAZER 2001-2005 R6 99-04

Новиот Мотор Кочница Спојки Држела&7/8Handlebar Рака Костец Титаниум За Yamaha YZF R1 2002-2003 година FZ1 FAZER 2001-2005 R6

Достапност: Залиха
DEN 2457.00
DEN 3071.52

Детали За Производот :
100% сосема нов кол : 1 сет(1 пар на кочница спојки држела&7/8"handlebar рака костец)
материјал тип : алуминиум легура бои : црвена/црна/сребрена/сино/златниот/зелена/портокал/титаниум
лесно да се инсталира
fitment :
За Yamaha YZF R1 2002-2003 година FZ1 FAZER 2001-2005 R6 99-04
Пакет Се Вклучени :
Еден сет на мотоцикл кочница спојки држела&7/8"handlebar рака костец

Answer : ___________________________ Note :
Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена имаме различни бои да се избере,како што се црно/сино/златниот/red/титаниум/зелена/портокал/сребрена
Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање.

Параметрите на стоката

боја:
сина, зелена, црна
Бренд Име:
ZRIHE
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
FT-LB-005titanium
Објектот Дијаметар:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
мотоцикл кочница спојки рачката
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
is_customized:
Yes
Функција:
мотоцикл кочница спојки држела&7/8handlebar рака костец
Fitment:
За Yamaha YZF R1 2002-2003 година FZ1 FAZER 2001-2005 R6 99-04
објектот боја:
зелено/сино/титаниум/сребрена/златниот/портокал/red/титаниум
Бои:
црно/сино/златниот/red/сребрена/титаниум/портокал/зелен
Употреба:
CNC кочница спојки рачката
Име На Модел:
7/8handlebar рака костец

Подобро ви се допаѓа

start2474end247427198513090GT Мотор С11 / V4АПрилагодливи CNC 3 D Продолжи Виткање Кочница Спојки Држела За APRILIAМОДЕЛ ГОДИ

Ние и Ветуваме на оваа Кочница Cluth Рачката е со највисок квалитет во Кина пазарот ,ние ви препорачуваме д

Боја : Како на Слики Пакување : 1 Пар ( Кочница на Менувачот и Спојката на Менувачот )Одговара : Хонда CRF250 R 2

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Јамаха XT600 19841989 За Јамаха XT600 E 19901999 За

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Јамаха XT600 19841989 За Јамаха XT600 E 19901999 За

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тр

start24end247427198513090GT Мотор Кочница Спојки Држела За KAWASAKI ГОДИНА МОДЕЛ Brake Lever Clutchlever Z1000 SX / НИНЏА 1000 / Tourer 2017 F88 К

Со нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед

Хидраулични Сопирачки Показател за Електричен МоторКлипот Дијаметар : 12.7 MM

Ве молиме љубезно се забележи дека, во замена или рефундирање ќе се случи по приемот на врати стоката...

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Ducati Diavel / Јаглерод / XDiavel / S 20112017 За Ducati

Опис : *Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет*Материјал : алуминиум CNCБоја : Црвена / Gold / Сино / Сива

​W elcome до нашата продавница, добредојдовте на големо Fitment : За BMW G650 GS 20112012 За BMW F650 CS 20012007 За BMW G650 GS 20082014 За

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Јамаха FZ6 FAZER / S2 20042010 За Јамаха FZ6 R 20092015

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Јамаха XT600 19841989 За Јамаха XT600 E 19901999 За

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Јамаха XT600 19841989 За Јамаха XT600 E 19901999 За

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Јамаха FZ6 FAZER / S2 20042010 За Јамаха FZ6 R 20092015

Нема промена!Пакетот Вклучува : Еден пар на CNC Стожерот Спојки Кочница Држела за моделот погореНапомена

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Јамаха FZ6 FAZER / S2 20042010 За Јамаха FZ6 R 20092015

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Kawasaki ZX9 R 19941997 За Kawasaki ZRX1100 / 1200 19992007 За Ka

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Suzuki TL1000 R 19982003 За Suzuki SV1000 / S 20032007 Година

Модерната 3 прст дизајн, Pazoma лост систем е едноставен концепт за кое не е ново за теренски јава стожерот

Алуминиум Виткање Shifter Shift Менувачот За ZONGSHEN NC250 NC 250 CC KAYO T6 Bosuer J5 ...

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Триумф DAYTONA 955i 19972003 За Триумф SPEED TRIPLE 199

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми За вашето задоволство и позитивни повратни инфор

Ние и Ветуваме на оваа Кочница Cluth Рачката е со највисок квалитет во Кина пазарот ,ние ви препорачуваме д

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Јамаха XT600 19841989 За Јамаха XT600 E 19901999 За

Scroll