Новак
43x43CM Цртан филм Животинско Зебра музика Панда Був Шема Перница Покрие Фрли Перница Случај Деца Кревет Украсни Најдобар ПОДАРОК

43x43CM Цртан филм Животинско Зебра музика Панда Був Шема Перница Покрие Фрли Перница Случај Деца Кревет Украсни Најдобар ПОДАРОК

Достапност: Залиха
DEN 172.00
DEN 239.52

Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Памук, Лен и Полиестер
Големина : прибл. 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме овозможи 1-2cm отстапување)
Затворање : Скриен Патент
Пакет содржи : 1 парче на перница капак (перница внатрешна не е вклучена)
Напомена :
1. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела.
2. Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за некоја фотографија цел.
3. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел.
Напомена : Тоа е само перница покрие ,не постои јадро внатре .

Параметрите на стоката

Големина:
450mm*450mm
Бренд Име:
Шарени Булдог
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад
Техника:
Рачно изработени
Шаблон Тип:
Сценско
Број На Модел На:
YP1154
is_customized:
Yes
Стил:
Обична
Големина:
45см *45см

Подобро ви се допаѓа

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.Ако имате било какви прашања или ви се пот

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас...

Предната страна печатени, празно задната страна [Миење температурата] : под 40 ° C (помалку од 86 ° F) На тежи

Такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачи Ве молиме оставете позитивни пов

Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни

За Големина И Боја : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Згодна фустан зака

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Wholesales Теал Сина Перница Покрие Апстракт Акварел Печатени Памук, Лен Перница Покрие Перница Случај Дома

Ако сте нарачување во поголема количина, тоа зависи од увоз политика на својата земја.Ние ќе го прават и

com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери

7inch (43cmx43cm)·Облик : Плоштад·Затворање : Скриен патент·Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница поклопец (пе

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

Scroll