Новак
Бесплатен превозот на 1PC тешко челик легура направени ОН 1-3/4-12 Американски стандард Умре Провира Алатки, Струг Модел Инженер Тема Производител

Бесплатен превозот на 1PC тешко челик легура направени ОН 1-3/4-12 Американски стандард Умре Провира Алатки, Струг Модел Инженер

Достапност: Залиха
DEN 2207.52

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Висока цврстина и трајни Умре може да биде инсталиран во УМРЕ клуч користење на прирачник за обработка на теми, исто така може да се монтира на умираат носителот на машината да се користат соодветни за мувла обработка,не за СС. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Карактеристики На Производот :
1 PC Легиран челик направени ОН 1-3/4"-12 американски стандард Умре Провира Алатки, Струг Модел Инженер Тема Создателот 100% квалитет и Сосема нов.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Параметрите на стоката

Број на Парчиња:
1
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
НЕГО - ОН 1-3/4-12
Тип:
Умре
Објектот:
ОН УМРЕ
Спецификации:
ОН 1-3/4-12
Материјал:
Легиран челик
КОЛИЧИНА:
1pc

Подобро ви се допаѓа

5 заби Применливи работа материјал : не ' рѓосувачки челик, јаглероден челик, од легиран челик, алатка чел

Метрички Умре Левата Рака М16 M18 M20 M22 3 2.5 2 1.25 1 Теренот

Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за

Услуга На КлиентитеБило каков проблем, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници прво...

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Тоа е невозможно да се

Спецификација : Материјал : HSS6542 Површински третман : Титаниум обложена Боја : Како на сликите покажуваат

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : High Speed Челик, Титаниум Позлатен Боја : како што е прикажан

целосна CNC направи garantee на Повисока точност, и потрајниПримена : погоден за обработка на железо, челик, б

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Пред да се врати на предмети, ве мо

Бренд нови метрички десната рака умре тема 26mm x 1.0 mm.На надворешен дијаметар е 55мм Умре справи со, исто та

Ние не сме секогаш најевтин,но ние секогаш сме најдобри За било какви прашања, pls се чувствуваат слободн

Ние исто така, обезбеди 12 месечно бесплатно одржување Купувачот треба да го врати производот во оригин

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас Висока

Опис : 1pc ХСС М12 X 1mm Plug Лево Допрете и 1pc М12 X 1mm Лево Умре Провира АлаткаСпецификација : Големина : М12 X 1mm на

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било

Слични Производи : Производи ПокажеРаботни Покаже : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете прев

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски

Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас Купувачот тр

Новиот ABS пластика shuck е цврст и издржлив Снимката е направена од долг живот антинарушување јаглероден ч

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Превозот цена не вклучува никакви

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.Слични Производи : Производ

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки Откако ќе се даде на објекти на логистичка

Scroll