Новак
100 компјутери 14 мм Завртка Устата 22x50 mm Стаклени Шишиња Со Црна Пластична Капа за DIY 10 ml Празни Транспарентен Мултифункционален Стаклени Тегли

100 компјутери 14 мм Завртка Устата 22x50 mm Стаклени Шишиња Со Црна Пластична Капа за DIY 10 ml Празни Транспарентен Мултифункционален

Достапност: Залиха
DEN 2589.60


За Превозот 1.100 компјутери 14 мм Завртка Устата 22x50 mm Стаклени Шишиња Со Црна Пластична Капа за DIY 10 ml Празни Транспарентен Мултифункционален Стаклени Тегли (1 mm = 0.we 'll прогласи како "подарок" со помала вредност ,ако било увозни давачки или такси се купувачите одговорност.4 mm) Големина : 22 X50 X14 mm
Тежина : 13 г по парче
Количина : 100 парчиња по торба
Боја : Јасно Транспарентен
Јачина на звук : 10 ml
Answer : ___________________________ Note : 1. Се разбира, ова исто така може да се прилагоди според количината на вашата нарачка, ние се стремиме да се најдобра цена да добиете најмногу задоволни со стоката. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот Повратни информации Политика, Откако ја вашата повратна информација е многу важен за нашиот бизнис развој .039 инч, 1 инч = 25.ви благодарам многу ! И ако имате било незадоволство,ве молиме контактирајте со нас љубезно и да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и тогаш ние certaintly не сакате да го заврши цел ,да нашите клиенти оставија лош впечаток.срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги .Со еден збор ,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас слободно,ние ќе ви одговори што е можно поскоро!
За НАС, Ние сме нов тим, иако ние само се приклучи ова семејство Ali Express наскоро, но ние сме убедени дека, со ваша помош и насоки, ние може да се направи голем напредок! Затоа што ние сме биле почитување на "прв клиент, подобро" филозофија за да се обезбеди најдобар квалитет на услуга на секој клиент. Овие време на испорака се процени, за време на транспортот одложувања поради разни природни неповолни фактори уште многу разбирање,ВИ Благодариме!
Превозот Начини
Време На Испорака
Превозот Бесплатно
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Работни Дена
Бесплатен Превозот
ПРОЗОРЦИ/Fedex/DHL
8-10 Дена
Треба купувачи да ги сноси некои од такси
EMS
10-15 Дена Забелешка : Општо за режим на сообраќај е Кина Пост регистрирани парцела дифолт , но понекогаш , ние ќе го избере начинот на превоз за вас според конкретната ситуација , многу разбирање , ви благодариме ! Плаќање Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дневна на аукции блиску.

Параметрите на стоката

Стил:
Традиционално , Трендовски
Бренд Име:
Jarvials
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Стакло
Тема:
Спорт
боја:
Јасно транспарентен
Карактеристики:
Црни Пластични Завртки Капа Шишиња
Големина:
22x50x14 mm
Употреба:
Подароци/Украсни Шишиња
Место на Потекло:
Yiwu Кина
is_customized:
Yes
Име:
Стаклени Шишиња

Подобро ви се допаѓа

стакло шишенцето големина : 30*20mm5pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте

Услуги на клиентите : ве Молиме слободно да ми кажете што имате, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа...

стакло шишенцето големина : 25*15mm10pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовте

добредојдовте во мојата продавницаОпис : Димензии : Висина : 65 mm Ширина : 135 mm Тежина : 155 g 1 cm = 0.39 инчен 1 инч

стакло шишенцето големина : 20*15mm5pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте

Овие време на испорака се процени, за време на транспортот одложувања поради разни природни неповолни ф

стакло шишенцето големина : 12*12mm300pc / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

стакло шишенцето големина : 25*15mm5pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовте

Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат Ние ќе се потрудиме да се н

Други големина Стаклени шишињаТранспарентни Стаклени Шишиња со Плута Затка Јасно кои Сакаат Подарок Ш

стакло шишенцето големина : 38*25mm100pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и тогаш ние certaintly не сакате да го заврши цел ,да нашите клиен

стакло шишенцето големина : 25*15mm20pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовте

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) Големина : 20*30мм Количина : 20 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде м

трговија на големо кралската превоз форма метален накит кутија trinket КутијаСпецификации : Димензии : 8*4.4*8

Модерен Дизајн Travle Cometic Тегла Кристал Парфем Шишиња Refillable Контејнери Подарок Чаша Празна ШишеОбјектот

Драг пријател, ако имате поглед на оваа точка, јас сум сигурен дека ќе ви се допадне Ова е многу ретка Qiing

стакло шишенцето големина : 38*25mm300pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

Симпатична Када Trinket Кутија Дома Декоративни Подарок Кутија, Кутија За Накит Дизајн Мал ПодарокСпецифи

Со еден збор ,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас слободно,ние ќе ви одговори шт

Shippment1 Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Зачувам ако не информира нас,и телефонски број е важно ко

стакло шишенцето големина : 25*15mm10pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовте

Scroll