Новак
Висок Квалитет на корејската Верзија Сребрена Боја Луксузни Bling Кристал Долго Студ Обетки Уво Жица Накит Топката Форма Дизајн на големо

Висок Квалитет на корејската Верзија Сребрена Боја Луксузни Bling Кристал Долго Студ Обетки Уво Жица Накит Топката Форма Дизајн

Достапност: Залиха
DEN 64.00
DEN 127.20


Следете нас

Параметрите на стоката

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Никој
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
eh228
Бренд Име:
RUOYE

Подобро ви се допаѓа

Симулирани Бисер Обетки Двојно Страна Вертикална Виси Уво Накит Додатоци За Wemon Свадба Подарок Објект И

Здраво пријател!Добредојдовте на Trustdavis!Ние може да направи dropshipping и да ги прилагодите за вас.За нарачка

сепак, некои купувачи пред да се реши проблемот прво на нашата сметка остави неутрални и негативни повр

СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина П

Накит Тип Студ ОбеткиРод Жени / ДевојкиМатеријал 925 Sterling SilverГолемина 5*12.2 mmПовод Подароци, Партија, Ангаж

Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост В

ТОПЛА ПРОДАЖБА > Модни Производи > ПрепорачувамНие секогаш обезбедување на вистинската слика на стоки!в

СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина П

Материјал : 925 Sterling Silver +ААА Циркон Кристал+ Злато ПозлатенГолемина : ве молиме видете на сликаОвој накит

Цена мандат : ФОБ QingdaoПостојат 4 причини за вас да се избере нас : 1.Ние треба 2030 дена за да се заврши продук

Сребро Целосна Кубни Циркони Цвет Студ Обетки Јасно Материјал : еколошки бакарни легури Висок квалитет

Повратните информации Вашиот коментар е многу важно за нашата продавница,доколку сте задоволни со наша

Ќе го добиете она што го плаќаат.Вреди секој денар од неа .Ние не се натпреваруваме со слични производи п

значи, вие не треба да се прашање на спор.Ние исто така нудиме брза испорака метод : Ако ви е потребна за З

СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина П

На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ве молиме да го пот

СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина П

Дрвото Форма Студ Обетки Црвено Виолетова Боја Кристално Јасно Кубни Циркони Уво Ноктите Кристал Мода

3 : Друга земја : Нормално време на испорака е околу 3040 работни дена Бидејќи Понекогаш фактори кои се надв

Scroll