Новак
Велосипедот Handlebar Силикони Отвор За Врвца За Велосипеди Пред Светлина Телефон Одредување Еластична Врска Јаже Циклус Факел Светилка Носителот Клип Завои

Велосипедот Handlebar Силикони Отвор За Врвца За Велосипеди Пред Светлина Телефон Одредување Еластична Врска Јаже Циклус Факел

Достапност: Залиха
DEN 228.00
DEN 239.52


Велосипедот Handlebar Силикони Отвор За Врвца За Велосипеди Пред Светлина Телефон Одредување Еластична Врска Јаже Циклус Факел Светилка Носителот Клип Завои
Опис :
Згодни, убави
Велосипедска пумпа и светилка може да биде фиксно јаже врзано
Материјал : силикон
Боја : Црвено Жолта Сина, Црна, Зелена
Ве молиме кажете ни за омилена боја, или случаен задача, ви благодариме!
Пакетот Вклучува :
2 парчиња x Велосипед Врзано Јаже
Контактирајте Со Нас
· Ние ќе ви одговориме во рок од 1-2 работни дена од денот на вашето барање за информации. Ако не се добие одговор во рок од 2 работни дена. ве молиме љубезно ја испрати пораката.
· Работи Време : од понеделник до недела
Процесирање На Нарачката
· Кога ќе платат, бидете сигурни дека точната адреса и телефонски број (по можност во можност да ја обезбеди).
· Барањето за следење на број : купувачот може да се повлекуваат Преку локалните поштенски веб-сајт,или Контактирајте со Нас
За Повратни Информации
· Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме donot биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ и да ги реши било каков проблем за вас, и секогаш остави позитивни повратни информации за да сите наши клиенти.
· Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни даде позитивни коментари . Ви благодариме, имајте пријатен ден!

Параметрите на стоката

боја:
Бела, Жолта, Црвена, Зелена, Сина, Црна
Бренд Име:
SAHOO
Напојување:
Сончевиот
Монтажа Сместување:
Handlebar
Број На Модел На:
XG-1023
боја:
Црвена,Жолта,Сина.,Црна,Зелена

Подобро ви се допаѓа

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Текст : AC 100240 V, 50 / 60 Hz.50%=Моќ индикатор систем : Моќ > 80% НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧ

Водоотпорен Велосипед Светилка 8000 Lm 5 X XML У2 LED Велосипед Светлата Велосипедизам Светлина со Headband + 20000m Ah

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвиден

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.АнтиДожд, АнтиПадотПредни / Задни светла за USB ПолнењеМа

Опис на производот Име : 7 LED велосипед опашка светлина Светилка : 7 LED Материјал : пластични + водоотпорен

Велосипедот Светлина Велосипед Светлина Супер Светло Водоотпорен Долго време се Користи Живот 8000 LmT6 LED

Црно Мини Алуминиум УВ УЛТРА ВИОЛЕТОВА Факел 12 LED СВЕТЛО BLACKLIGHT Светлина СветилкаСпецификации : Алуминиу

Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации(4stars5stars) ако не сте задоволни.XON велосипед велосипед п

ВЕЛОСИПЕДОТ СВЕТЛИНА ИМЕ : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Taillight USB Полнење Велосипед Задните Светла LED Светил

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод о

Спецификација : Извор на Енергија : USB Полнење 550m Ah3.7 V Li Полимер Батерија на Полнење време : 2.5 часа од usb LED

Може да се користи како Headlamp или возење Велосипед Светлина. Зелена : 10030% на електрична енергија Црвена :

Враќање Враќање 1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.2)Плаќ

5 cm Пакет листа : 1* Велосипед Пред Светлина 1* Носителот 1* USB кабел за Плаќање 1)да ја прифатиме Alipay.2) Сите в

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Комуникација : 1.Ве молиме да се ч

Scroll