Новак
BLWHSA 2017 Есен Mens Долг Ракав Т Кошула Турција Знаме Мажи со Долги Ракави, T-Shirt Мажи околу Врат Мода Печатени Турција Фанови Tee

BLWHSA 2017 Есен Mens Долг Ракав Т Кошула Турција Знаме Мажи со Долги Ракави, T-Shirt Мажи околу Врат Мода Печатени Турција Фанови

Достапност: Залиха
DEN 643.00
DEN 1127.52


Answer : ___________________________ Note :
Боја може да се разликуваат различни меѓу CRT и LCD екрани.
Услови : 1 : Чесни,најдобри клиенти услуга и добар квалитет. 2 : Топ и 100% висок квалитет на производот. 3 : Добра и конкурентна цена. 4 : Доверливи бизнис. 5 : Брз и Безбеден превоз. 6 : 100% Гаранција За Квалитет. 7 : Вашето Задоволство,Нашите Извршување.
Увозни давачки :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот :
Ние ќе брод објектот на купувачот со авион Пошта преку Кина поштата.
Генерално превозот времето е помеѓу 10-35 дена на било која земја. Но, понекогаш е зависи од различни обичај е решавање на проблемот. Понекогаш е бавна. Понекогаш е брзо.
Ние може да обезбеди Брз Испорака(EMS) , купувачот треба да додадете превозот надомест екстра да се надополни со ЕМС . Тоа ќе потрае околу 5-7 работни дена на патот за повеќето земјата.
Повратни информации :
Вашето задоволство е наш врвен приоритет. Ако имате проблем со трансакција, само ги споделите со нас преку Trade Manager да се избегне недостасува пораки преку други е-мејл систем. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации. Ние ќе работиме со вас за да го решат проблемот. Ние ќе направи максимални напори за да одговорат на сите услуги на клиентите прашања во рок од 24 часа поради времето зона разлика.

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Sleeve Стил:
Нормално
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Бренд Име:
BLWHSA
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
националното знаме Носталгични стил
Стил:
Турција националното знаме носталгични стил
боја:
Бела
Материјал:
90% памук / 10% полиестер
една игла јака:
2 cm
Снимени :
вратот и рамениците
hems:
двојно игла ракави и на дното
Големина:
S-2Xl
четврт-се сврте:
за да се елиминира центар браздата

Подобро ви се допаѓа

ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас Кога ќе се примени оваа itmes ќе нареди,во рок

есен тенка 0 тенка lirait под еден na порака 0 црвено мал цвет двојно 11 губат пари 1000 парчиња ограничено изда

Информации За ПроизводотСостојба : 100% Сосема новБоја : Како што е прикажаноГолемина : S M L XL XXL XXXLЗа Плаќањ

Тоа Доаѓа БЕЗ бренд и било ознака,ако сакате ,ние само може да ја продаде нашиот бренд ВНИМАНИЕ : ве Молим

Материјал : Памук&ДругитеБоја : како се покажеГолемина : SMLXLXXLXXXLСите Производи Во Акции Во Текот На Годин

Информација за производот : Asain Големина : S M L XL 2 XL 3 XL Боја : бела Ткаенина : Модални По продажба на услуги :

Материјал : Памук&ДругитеБоја : како се покажеГолемина : SMLXLXXLXXXLСите Производи Во Акции Во Текот На Годин

Тоа е помала 2 или 3 големина од НАС и Еврото.Ако ви се расчленува со нашите предмети, ве Молиме да ја иско

Ако сакате да примате стока побрзо или повеќе од 2 KG, Можете да изберете Изразат EMS , екстра трошоците за П

Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следните услови пред да нарачате : 1.Ве молиме имајте во предви

Scroll