Новак
DHL Бесплатен Превозот не ' Рѓосувачки Челик Бања Ktichen Ѕид Монтирани Еден Грб Кука 100pcs/многу

DHL Бесплатен Превозот не ' Рѓосувачки Челик Бања Ktichen Ѕид Монтирани Еден Грб Кука 100pcs/многу

Достапност: Залиха
DEN 5040.00


Нерѓосувачки Челик Бања Кујнски Ѕид Монтирани Еден Грб Кука
Спецификации :
Големина : 65*45mm
Дебелина : 1.5 mm;2.0 mm;3.0 mm
Пакување : 100pcs/торба
Answer : ___________________________ Note : оваа ставка има 2 големини,секоја големина има 3 различни дебелина,ве молиме изберете ја точната големина! На овој линк е за големи димензии.

Параметрите на стоката

Тип:
Облека Куките
Лепливоста Метод:
ноктите
Стил:
Модерна
Број на куките:
1-3
Број На Модел На:
10113-10115
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
Големина:
Large size
Нето тежина:
17g;23g;37g
Должина:
65mm
Устата Ширина:
45mm
Дебелина:
1.5 mm;2.0 mm;3.0 mm
ОЕМ:
Yes
додаток:
Вклучувајќи
Површина Заврши:
Бранеа сребро.
Име на производ:
еден грб кука

Подобро ви се допаѓа

Повеќе За ПроизводотСАД $ 31.82 / ЦенаСАД $ 23.35 / ЦенаСАД $ 15.3 / ЦенаСАД $ 28 / ЦенаСАД $ 15.25 / ЦенаСАД $ 22 / Це

Ние, исто така треба вашата доказ од шпедиција дека пратката е оштетена на неговото доаѓање, и тогаш мож

Бања ПриборОблека Кукитеоблека кукаМатеријал : нерѓосувачки челикМодел бр : YT11802Боја : ЗлатнаМесто на П

Цената е за 1pc.Тип : Кука ОблекаМатеријал : СмолаКарактеристики : Облека кукаПакет :

Европската Бања Антички Бронза Порцелански Облека Кука ,Облека Кука,Грб Кука,Бања Прибор Двојна КукаДе

3pcs / многу Гроздобер Стил Гитара дизајн Железна Кука Раканасликани Смола Облека, Шапка Торба Закачалка

Убава jeweled чанта закачалка со snap keychainЧувајте ја вашата чанта исклучување на подот и безбедно во рестора

Ние само брод да се потврди цел адреси Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од дено

Облека Куки, облека кука, ѕид кукаМатеријал : МесингМодел бр : YT12202GБоја : Златна1 Издржливи солидна Месин

Античкиот Бронза Облека Куки Закачалки Организатор Ѕидмонтирани Облека Грб Куки за бања кујна, спална

Античкиот Бронза Ѕид Кука Шапка Грб Облека Куки Облека Ѕид Вратата Закачалки Една Кука 31*33*39 MMКарактери

За нашите клиенти од Бразил : ако изберете било курир, ве молиме оставете го вашиот даночен број( tax file numbe

Цената е за 5pcs.Тип : Кука ОблекаМатеријал : Цинк Легура / Големина : L 53 x W 40mmКарактеристики : Облека кукаПа

Име на производ : Приказ Кука;Дизајн : 7 Монистра, Ѕид;Мушка Дијаметар : 10мм / 0.39"Цевки со Дијаметар : 7mm / 0.27

: )Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена

Комбинираат Превозот : Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% по

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Ако треба само неколку сет.Pls контакт со мене.ние може да се продаде премногуКука И Бар Fastener Панталоните

Повратни информации : · Ние ја опишуваат предмети, како и што можам.·Ако треба да нарачате повеќе објект

Ве молиме бидете сигурни дека сите предмети се без штета и во resalable состојба кога ќе ја прими Известувањ

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вред

Ѕидот Одбор Монтирани Гроздобер Облека Крпа Екранот Закачалка Кука бања облека грб ги облека кука анти

Опис на производот : Тип:Облека Кука површински третман : Брусен Никел Направен од Висок Квалитет на 304 S

Scroll