Новак
Оригиналните ОЕМ Крпа/Не-плетени Правосмукалка dustbag,повторна употреба/рециклирање Перат торба,за FC8224 8226 8202 8204,Правосмукалка делови

Оригиналните ОЕМ Крпа/Не-плетени Правосмукалка dustbag,повторна употреба/рециклирање Перат торба,за FC8224 8226 8202 8204,Правосмукалка

Достапност: Залиха
DEN 864.00

Ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна. Тоа е наше задоволство да се поправи тоа.Ако не можете да го добијат тоа по 40 дена. Дополнителни давачки или прилагодено такса се купувачи одговорност. Ве молиме контактирајте со нас пред вас би сакал да се врати. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас да го реши проблемот.
Испраќање и Наплата :
1. Картичка Големина : 113mm x 98mm Дијаметар : 55мм Пакување : 5 компјутери Совет : за Мерење на картичката во текот на прашина торба , ако тие се со иста големина , можете да го користите ! Answer : ___________________________ Note : Кога прашина се торба е исполнет со прашина , ве Молиме промени на прашина торба во време, во спротивно тоа ќе го оштети моторот - Референца правосмукалка модели 1. Објектот мора да се врати неоштетени во оригинална кутија. Ние не може да гарантира пристигнување време. Ние брод во Светот како Подарок. Ние прифатени Зачувам плаќање. Корисниците се одговорни за враќање превозот на нас со соодветна амбалажа да се поправи, а потоа ние ќе бидат одговорни за resending превозот на купувачи. 12 месеци Производителот Гаранција (со Исклучок на contrived штета или misusage). Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, и ние ќе ви одговори на сите прашања од нашите клиенти во еден работен ден .
НАШИОТ МАГАЦИН
. Ве молиме контактирајте со нас за решавање. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-7 работен ден по плаќање завршен примени. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка. Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.

Параметрите на стоката

Тип:
Правосмукалка Делови
Број На Модел На:
Не-плетени

Подобро ви се допаѓа

Правосмукалка делови транспарентен капак пластични правец на тркала вртливи пневматски кат четкацел de

Четка и ФилтерНаежвам & Флексибилни Beater Четка Вооружени Филтер за полнење + Бесплатна Алатка со Висок Кв

Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере Нашата цел е задоволството на клиентит

Бесплатни Пост Нов Филтер за Правосмукалка за KARCHER NT 65 / 2 Еко Те 72 / 2 ЗаменаNT65 / 2NT72 / 2Сет вклучува : Замена

Правосмукалка делови бела кат четка MCCG321 / CG323 / CG231 / CG232 надворешниот дијаметар 31mmPC

100% новиОбјектот пакетот вклучува : 1 парче четка платноОбјектот се вклопува за iboto аква V710 роботски прав

Томас 787203 Филтер за Полнење Вакуум Сина средства за Чистење СЕРИЈА ТВИННие Ви нудиме Најдобар Квалитет

Главни Карактеристики : Супер magneti (Повеќе магнетни од други ремени) Практични виртуелен ѕид на Xiaomi ро

>Компатибилен со : Electrolux EAFCBF PAULTRA 242061001 241754003>УлтраЕфективна Филтрација : 1,PAULTRA користи вашиот фрижидери п

Опис На ПроизводотВклучува : 1pcs филтер+1pcs памук филтер За Samsung Правосмукалка Филтер DJ9701040 C Пена Гума Жол

Додатоци3 пара HEPA Филтер+1pc Турбо Четка Главниот Agitator Четка+3 пара Страна Четка за Deebot DT85 DT83 DM81 Правосмука

100% нов Ова е алтернатива, не оригиналниот објект, Но квалитетот е многу добар Објектот се вклопува за vorwe

1pcs Оригинални Робот правосмукалка делови додатоци Основно прашина Hepa филтер за ILIFE A4 X432 X430 T4 A4s Ecovacs cen550 ce

Моторни220 V 1200 W ниско ниво на бучава бакар моторни 137mm дијаметар на правосмукалка додатоци со висок квал

Име на производ : правосмукалка оригинални f тркала сензор Соодветни модели : Chuwi ILIFE V7 S ilife v7s про v7 Пакето

Батерија тип : 18650 капацитетот на Батеријата : 56 00m Ah Pakage вклучуваат : 1 парче Батеријата одговара за xiaomi и r

Ако не сте задоволни сокупувањето на било кој начин , ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

3 Pcs НОВ робот почисти делови Вакуум Серија Црвено Гумени Појас за Neato Bot Vac серија појас од Страна четка Hig

Опис : Хартија за вреќи, удобен и практичен, Прифатлива, животната средина и здравјето...

100% новиОбјектот пакетот вклучува : 10 парчиња страна четка5 парчиња HEPA филтер5 парчиња сунѓер филтерОбје

Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро Ве молиме да ни д

Electrolux Перат H12 H13 S HEPA Филтер Eureka HF1100% нов!Објектот pakage вклучуваат : 1 парчиња H12 HEPA Филтер заменаОбјектот с

Гаранција и за Условите на Сите наши објекти (освен ако не е поинаку наведено) се увери за да се биде сосе

Scroll