Новак
Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Dell Прецизност работна Станица M20 Прецизност работна Станица M70 , Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Dell Прецизност работна Станица M20 Прецизност работна Станица M70 , Полнач

Достапност: Залиха
DEN 660.00
DEN 1015.68


Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Dell Прецизност работна Станица M20 Прецизност работна Станица M70 , Полнач
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
-Сосема Нов.
-Гаранција : 36 Месеци.
-Влез : 100-240 V, 50-60 Hz (за светот употреба)
-Излез : 19.5 V / 3.34 На
-Конектор Големина : 7.4 mm x 5.0 mm
Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Dell Прецизност работна Станица M20 Прецизност работна Станица M70 , Полнач
AC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .
Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел :
http : //www.aliexpress.com/store/product/Wholesale-AC-Power-Cord-cable-For-laptop-adapter-lead-Adapter-US-EU-UK-AU-Plug-All/1830550_32562866558.html
Карактеристики На Производот :
Во Текот Напон Заштита. Краток Спој Заштита. Во Текот Температура Заштита. PCB & Капакот е изработен со Fireproofing материјали. Ниска Бран и Бучава. Високо Квалитетни Суровини. 100% ОЕМ Компатибилни.
Производ Тестирање :
Секој производ да поминат низ. Строги Стареење Тестирање. Во Текот Напон Тестирање. Над Температурата На Тестирање. Безбедност На Тестирање.
Неколку корисни совети : Ако го користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност. Не се стави на адаптерот на кожата производи.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
DBJBA
Компатибилен Бренд:
за Dell
Број На Модел На:
Chargeur исхраната преносни За Dell Адаптер
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
3.34 На
Излезниот Напон:
19.5 V
Приклучок Тип:
како Слика
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Состојба:
100% Сосема Нов
Конектор Големина На:
7.4 мм*5.0 mm
is_customized:
Yes
Излез:
19.5 V 3.34 НА 65W
гаранција:
3 Години

Подобро ви се допаѓа

15 V 3А 4Алаптоп ac адаптер апарат за полнење за на Toshiba PA3241 E2 ACA PA3241 U1 ACA PA3241 U2 ACA PA3679 U1 ACA PAACA004 PAACA005Ако не сте си

19 V 3.42 НА 65 W лаптоп, полнач ac адаптер АП.06501.013 за Acer Стремат ES1532 G М3481 М3481 Ultrabook М3481 G М3580 М3580 G АКО не сте сигу

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп ac адаптер за полнење PA190024 AR за Acer Стремат 8735 G 8735 ZG 8920 8920 G 8930 8930 G 8934 G 8935 GАко не сте сигур

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп ac адаптер за полнење PA190004 AC за Acer Стремат 7750 7750 G 7750 Z 7750 ZG 7751 7752 7920 7240 7740 ZАко не сте сигур

15 V 6 A лаптоп ac адаптер за полнач PA2521 U2 ACA за Toshiba Dynabook Сателитски J60 J61 J62 J63 J70 J71 K10 K11 K15 K16 K17Ако не сте сигурн

19 V 3.42 НА 65 W лаптоп, полнач ac адаптер АП.06501.014 за Acer Стремат М5481 G М5481 PT М5481 PTG М5481 T М5481 TG М5581 G М5581 T АКО не сте

19 V 3.42 3.0*1.1 mm Ultrabook Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за Acer Стремат P3 P3131 P3171 P3191Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп ac адаптер за полнење PA190032 за Acer Extensa 4101 4102 4104 5010 5014 5120 5200 5203 5204 5205 5210Ако не сте сигурни да

19 V 3.42 НА 65 W лаптоп, полнач ac адаптер АП.06503.014 АП.06503.016 LC.ADT01.003 за Acer Стремат временска рамка 4830 4830 T 4830 TG АКО

Лаптоп Адаптер 19 V 3.42 НА 65 W За Acer Стремат S3 S5 S7 P3 Iconia Tab W500 W700 W700 P Лаптоп конектор за напојувањеКвалитет За

лаптоп, полнач 20 V 4.5 НА 90 W 45 N0068 45 N0121 40 Y7630 ac адаптер за Леново 3000 C100 C200 N100 N200 14.1 15.4 инчен widescreen Ако не сте си

5 НА 90 W Автомобил Полнач за Лаптоп E431 E531 L440 E4401.5 A3) копче : 90 W4)Конектор : Плоштад5) 5.Топлина дисипација, ќе б

Напојување AC Адаптер за Полнач 14 V 4А56 W за Samsung LCD Монитор Sync Master 770 TFT 17" SMT170 QN 570 S TFT 180 T 18"Квалитет Загаранти

12 V 1.5 А 18 W адаптер за полнач за Acer A700 A701 A510 преносни Amercia Европската British StandardКвалитет Загарантирана ! (ОДД

Scroll