Новак
PGI520 Б.К CLI521 Б.К., C,M,Y Мастило Кертриџ СЕТ за CANON PIXMA MP620 MP630 MP640

PGI520 Б.К CLI521 Б.К., C,M,Y Мастило Кертриџ СЕТ за CANON PIXMA MP620 MP630 MP640

Достапност: Залиха
DEN 406.00
DEN 431.52

Следење на број ќе биде ажурирана.
За Canon MP620 PGI-520 CLI-521 Refillable мастило касети Со ЛАК МАСТИЛО НИВО чипови
Производи : 1x PGI-520 18 ML Црно мастило cartrides со ЛАК чипови
1 X PGI-521 12 ML Синозелена мастило cartrides со ЛАК чипови
1 X CLI-521 12 ML Магента мастило cartrides со ЛАК чипови
1 X CLI-521 12 ML Жолта мастило cartrides со ЛАК чипови
1 X CLI-521 12 ML Црно мастило cartrides со ЛАК чипови
Состојба : 100% Нов и висок квалитет
Compatiblity : За Canon Pi XMA i P3600/i P4600/i P4700/MP540/MP550/MP560/MP620/MP620 B
/MP630/MP640/MP980/MP990/MX860/MX870 Кертриџ Модел : PGI-520 BK CLI-521 BK CLI-521 C CLI-521 M CLI-521 Y
Предности : 1. Долниот MOQ ( без разлика што се дистрибутери, увозници или крајниот корисник, ќе добиете најдобра услуга тука!) 4. Ако не исплата на следење на број, ве молиме ни e-mail.
Внимание
1 . Добро за заштита на животната средина
За Плаќање
1. Генерално , тоа ќе трошат 11-20 дена да пристигнат. Откако добиле вашите објектот, ве молиме проверете ако глава за печатење се совпаѓа со моделот што се бара. Било неразумно враќање не е прифатливо откако ја прими стоката.Ние се обидуваме се потрудиме да се обезбеди најдобрите производи и услугата за вас, Pls ни даде позитивни повратни информации . Трошоците за превозот и другите трошоци, нема да бидат вратени. Зачувај вашиот трошоците за печатење, донесе повеќе придобивки за вас. Ние не гарантира против нешто друго, вклучувајќи и несоодветни процедури за инсталација и нема да биде одговорен за било какви дефекти кои може да произлезат од несоодветното ракување или инсталација на глава за печатење.Ако undeserved штета е предизвикана поради лични причини, ние не прифаќаме враќање или размена. 100% нов и висок квалитет! 3.Ние го прифатат плаќање прифати Ali Pay тука, сите големи Кредитна Картичка, Western Union, Money Gram, T/T , Pay Pal е прифатена преку безбедна уплатата од страна на ЗАЧУВАМ. Ако имате било какви проблеми, многу е важно дека контактирајте со нас што е можно поскоро пред да ја инсталирате на машини.

Параметрите на стоката

Тип:
мастило кертриџ
Функција:
Повторно Произведени
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Празен
Обоени:
Yes
Компатибилен Бренд:
Canon LBP
Canon LBP Компатибилен Модел:
D530
Број На Модел На:
520 521
Бренд Име:
colorsun
Тип:
refillable мастило касети
клучни зборови:
Печатач мастило касети
Состојба:
Врвен Квалитет и со ЛАК чипови
Погодна за печатење модел:
за Canon PIXMA MP540 MP620 MP630 MP980 MX860 MX870, итн.
кертриџ модел:
PGI-520BK CLI-521BK CLI-521C CLI-521M CLI-521Y
Бои:
5 бои
Капацитет:
18ml за голема црна, другата е 12ml по боја
Пакет:
Неутрален Пакување
време на испорака:
во рок од 7 дена afetr примена на плаќање
MOQ:
1sets

Подобро ви се допаѓа

CLI226 Gray Користите Само Со за Canon PIXMA MG6120, PIXMA MG8120 PIXMA MG8120 B принтер inkPrinter model : PIXMA MG5120, PIXMA MG5220, PIXMA MG5320,PIXMA MG6120, PIX

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетhp932 XLЦрна140mlhp 933 XLСинозелена118mlhp 933 XL Магента 1 18mlhp 933 XL Жолта 1 18mlКом

Тип : Компатибилни, Мастило Кертриџ Модел : За Брат LC17 LC77 LC79 LC450 LC1280 LC12 LC40 LC71 LC73 LC75 LC400 LC1220 LC1240Чипови : Со Чип

100% нов и висок квалитет! 3 Ако имате било каков проблем, направете ве молиме контактирајте со нас пред да

За Испорака : 1 Политики : 1 Долниот MOQ( Без разлика што се дистрибутери, увозници или крајниот корисник, ќе

Пакување Вклучуваат : 1 buc Црна LC11 LC16 LC38 LC61 LC65 LC67 LC980 LC1100 Празни Refillable кертриџ1 buc Синозелена LC11 LC16 LC38 LC61 LC65 LC

Области на примена : ЕвропаЗа печатач модел : За Epson® Изразување XP Home30 / XP102 / XP202 / XP205 / XP302 / XP305 / XP402 / XP405 / XP215

Тип : Компатибилни, Мастило Кертриџ Модел : За Брат LC17 LC77 LC79 LC450 LC1280 LC12 LC40 LC71 LC73 LC75 LC400 LC1220 LC1240Чипови : Со Чип

Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини,ве Молиме во вид преовладува.Повратн

Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти.

започнетекрајотКомпатибилен ЗаБојаКоличинаКапацитет350 XL / CB336 EEЦрна115 ml351 XL / CB338 EEТриБоја117 mlСе користи

Нарачки обработени во рок од 2448 часа на плаќање проверка Ние одржување на високи стандарди на квалитет

Einkshop компатибилен 652 xl 652xl Мастило Кертриџ За Deskjet ink advantage 1115 1118 2135 2136 2138 3635 3636 3835 4535 4536 4538 4675 Принтер ink 652Па

Тип : Remanufactured Мастило Кертриџ Модел : За HP 60 CH641 WN / CH644 WNЧипови : Со Чипови ( Ве Молиме Оставете Масажа На В

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетHP 934 XLЦрна255mlHP 935 XLСинозелена218mlHP 935 XL Магента 2 18mlHP 935 XL Жолта 2 18mlКо

започнетекрајотКомпатибилен ЗаБојаКоличинаКапацитет350 XL / CB336 EEЦрна115 ml351 XL / CB338 EEТриБоја117 mlСе користи

Ако имате било каков проблем, направете ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или о

DAT 10 PCS За Canon 525 526 PGI525 CLI526 Компатибилни, Мастило Кертриџ За Canon PIXMA IP4850 / IP4950 / IX6550 / MG5150 / MG5250 / MG5350 / 6150За Canon 525

Отстрани жолта лента од кертриџ пред да инсталирате во принтер,тоа е воздухот дупка.Да видиме повратни

започнетекрајотCompatibel ЗаБојаКоличинаКапацитет364 XLЦрна125ml364 XLСинозелена115ml364 XLМагента115ml364 XLЖолта115ml364 XL

Scroll