Новак
S16362 XK 2 XK350 018 се Справи со Гром Резервни Делови за XK 350 РК Летало Хеликоптер РК Quadcopter UAV

S16362 XK 2 XK350 018 се Справи со Гром Резервни Делови за XK 350 РК Летало Хеликоптер РК Quadcopter UAV

Достапност: Залиха
DEN 117.60

Ве молиме љубезно ве молиме да забележите дека нашиот производ цената не се вклучуваат било кој данок, за било какви дополнителни прашања, само контактирајте ме слободно, однапред ви благодариме. XK 2 XK350 018 се Справи со Гром Резервни Делови за XK 350 РК Летало Хеликоптер РК Quadcopter UAV Точка Име : се Справи со Гром За XK 350 РК Летало Хеликоптер РК Quadcopter UAV Количина : 1 Парче

Параметрите на стоката

Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
xk 350
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Подобро ви се допаѓа

Карактеристики : 100% Сосема НовДел No : 03010Дел Име : Капакот На БатеријатаСодржи : 1Ве молиме обратете се до

Карактеристики : 100% Сосема НовДел No : 03007Дел Име : Моторни МонтирањеСодржи : 1Ве молиме обратете се до ваши

Ако имате било какви прашања или барање, ве молиме слободно контактирајте со нас☎ Тоа ќе ве 2045 дена да с

htmlПревозот1).Повратни информацииБидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно в

20pcs / многу M3x12mm DIN912 Титаниум Завртки Штекер Кап Завртки за РК Хоби играчки Опис Име : M3x12mm титаниум штекер

100% нови стокиИме : електричниот стартерБрој : 70111Број на пакети : 11)Вашата Повратна информација е нависти

baja 1 / 5 бензински далечински управувач автомобил лебдат автомобили трамвај Општи HPI КМ Исаија Батеријат

ако не можете да инсталација wiat некое време се погледне на видеосамо Тркала не се вклучуваат со другите

100% нови стокиИме : алуминиум легура волан опрема седиштеБрој : AX800285Број на пакети : 1 парПогоден за : SCX101)В

Добредојдовте На RCAWD24mm тркала продолжување адаптер, 12mm хексадецимален diamЗа Рк Хоби Автомобил 1 / 16 Traxxas Sla

Пакети вклучуваат : 1 PCS моторни рамка маска1 PCS моторни рамка2 ПАРЧИЊА имајќи

ОписКарактеристики : 2.4 GHz AFHDS 2 A систем2.4 G начини : Автоматски фреквенција на втора генерација на дигитал

Ви овозможува безбедно да се складира и се вчита два PS4 контролори во исто време Напојување преку USB порт

Овие трошоци се на купувачот?s одговорност Ние ќе се потрудиме да ги исполнува вашите потреби...

Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите о

Карактеристики : 100% Сосема НовДел No : 06018Дел Име : Пред Долниот Рака Круг Pin БСодржи : 2Ве молиме обратете с

Добредојдовте На RCAWDзаден амортизер вратоврска род, пети врска со шупливи топчињаЗа Рк Хоби Автомобил 1

Scroll