Новак
Kawaii Тиква Лице Фрли Перница Случај Декоративни Перница Покрие Pillowcase Прилагодите Подарок Висок Квалитет Со Lvsure На Троседот Седиште

Kawaii Тиква Лице Фрли Перница Случај Декоративни Перница Покрие Pillowcase Прилагодите Подарок Висок Квалитет Со Lvsure На Троседот

Достапност: Залиха
DEN 228.00
DEN 250.56

Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот. Уживајте во вашата шопинг време и да имаат добар ден.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 3-7 дена. Вие треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови. Напомена : 1. 2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред. Големина : Други големината ако треба, ве Молиме Слободно да ме известите. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина. БЕЛЕШКИ : Поради временските услови и сопствени грешки разлика, време на Испорака не може да се гарантира 100% , ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере.Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод. Кина пост воздух пошта Обично трае околу 15-30 работни дена.Kawaii Тиква Лице Фрли Перница Случај Декоративни Перница Покрие Pillowcase Прилагодите Подарок Висок Квалитет Со Lvsure На Троседот Седиште Материјал : 50%Памук 50%Полиестер Печатени : На Prodcut ќе биде малку поинаква со Слика по Печатени, Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлост на светлината. Перница капак(Не Вклучуваат перница внатрешна) Тема : Сосема нов и висок квалитет. Пакет се вклучени : 1 Компјутер. EMS Обично трае околу 5-10 работни дена. Совршен за канцеларија, дневна соба или во спалната соба,земајќи ги да се одморат.Тоа може да го спаси вашиот увозни давачки Максимум,Во некои земји, дури и не увоз duites. Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ве молиме овозможи 1 или 2 cm грешка поради прирачник за мерење. Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти. Овие перница покрие' s моделот се шарени, едноставен и супер меки.

Параметрите на стоката

Големина:
20x20 Inch, 18x18 Inch, 12x20 Inch
Техника:
Ткаени
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Обликот:
Плоштад
Шаблон Тип:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
HTP2168040170
Шема:
Печатени
Стил:
Печатени
Перница Покријте Бенд:
LVSURE
Перница случај Големина:
18 Инчен x 18 Инчи, 20 Инчи x 20 Инчи, 12 Инчен x 20 Инчи
Декоративни Перници:
За Дома, Кревет, Седиште, Троседот
перница маска:
50 % Полиестер 50% Памук
DIY Перница Маска:
Персонализирани
прилагодено печатење перница:
печатени, од една страна,
Мека Фрли Перница Опфаќа И Ткаенини:
Бела
Перница Ков Вид:
Ноќта на вештерките
испорака:
Бесплатен превозот
Моделот Перница Случај:
Kawaii Тиква Лице

Подобро ви се допаѓа

НЕ се вклучени вметнување перница!!! Ако сте трговија на големо со клиентите,што сакате да ја купите мног

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачи Ве молиме оставете позитивни пов

За Големина И Боја : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков

45x 45см Материјал : Памук, лен мешавина Боја : Како слики show Note : 1 Бараме дека ќе контактирајте со нас ведна

Wholesales Перница Покрие Гроздобер Зелени Листови на Растенијата Флорални Перница Покрие Дома Декоративни

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери

Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Гроздобер Перница Покрие Шарени Пролет Gardon флорални Птица Перници За Троседот Седиште Едноставна Дома

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Ако сте нарачување во поголема количина, тоа зависи од увоз политика на својата земја.Ние ќе го прават и

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Maple Leaf чиста свежа ц

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

За да ги заштитите вашите интереси ,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема д

2016 година Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен кучиња Бож

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Декоративни перници англија стил сценографијата перница покрие половината pillowcase home office кафе материјал

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредб

Scroll