Новак
BQLZR 25мм Кол Partiality Орбита Виси Тркала Имајќи Туш Вратата Ролери Тркач Макара

BQLZR 25мм Кол Partiality Орбита Виси Тркала Имајќи Туш Вратата Ролери Тркач Макара

Достапност: Залиха
DEN 162.00
DEN 215.52


Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутер
Функција :
Тркалата се направени од најлон, топката лого, две тркала да го издржат до 100 кг.
Повеќето од бакар, 304 од не ' рѓосувачки челик микро-имајќи ПОМ цинк легура месинг оска ,никогаш не рѓа.
Солиден изградба, во голема мера се подобри товарот капацитет, лизгачки непречено, ултра тивок, подолг живот, и користење на напредни површински третман, да се направи производи повеќе пронаоѓа и издржливост.
Спецификација :
Материјал : Бакар core оска + најлон тркала
Боја : Бела
Применливи Дебелина : 5мм-8мм
Стакло Дупка : 10.5-12mm
Тркала Дебелина : 5.5 мм
Тркала Дијаметар : 25mm
Димензија : 33 x 25мм/1.3 x 0.98"(L x Кол)
Тежина : 23g Бренд Име : BQLZR
Пакетот Вклучува :
1 x Partiality Туш Ролери Врата

Параметрите на стоката

Тип:
Мебел Рициново
Бренд Име:
BQLZR
Број На Модел На:
Други
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија

Подобро ви се допаѓа

2 ПАРЧИЊА Тркала DIY Багаж Додатоци Лево и Право 10.8x9.9x4.7cm Црна Лево и Право Куфер Тркала Замена 10.8x9.9x4.7cm DIYБ

Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.Политика На

20 Парчиња Мебел Нога.Материјал : Метал+НајлонПакетот вклучува : * 20 мебел нозе.

Тип : 1.5" Radlamelle на РициновоВоланот на Материјал : СТПРициново Дијаметар : 40mm (1.5")Рициново Ширина : 20mmБоја :

20 Парчиња Мебел Нога.Материјал : Метал+НајлонГолемина : ве молиме видете слика 2.Пакетот вклучува : * 20 меб

wyприклучокstartЖешка Стока$0.18 / 5pcs$3.75 / 4pcs$1.35 / peice$2.7 / peice$2.96 / 4pcs$1.45 / 4pcs$3.69 / 4pcs$6.36 / 2pcswyприклучоккрај2 парч

За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вкл

Висок квалитет на производот, разумни цени, одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е наша

wyприклучокstartЖешка Стока$0.18 / 5pcs$7.33 / 4pcs$0.88 / peice$2.7 / парче$3.69 / 4pcs$4.4 / 10pcs$2.7 / пар$2.7 / peicewyприклучоккрај5pcs

Тип : 2.5" ПВЦ Вртливата РициновоВоланот на Материјал : ПВЦНосителот на Материјал : ЖелезоРициново Дијаме

2 парчиња M20x120mm Прилагодливи Нога Чаши 85mm Дијаметар 304 Stainless Непропадна База M20 Тема 120mm Должина Артикулир

а Секој обид за 4pcs Метален Мебел Кабинет Нозе Чај Маса Кревет Чаир, Троседот Нозе НозеМодел : 422Материјал

Име : Хоризонтална Прилагодливи Нога ПрвенствоДел Број : BT00820180Материјал : Јаглероден ЧеликПовршински Т

Секој обид за 4pcs Метален Мебел Кабинет Нозе Чај Маса Кревет Чаир, Троседот Нозе НозеМодел : 236Материјал :

Тип : 2.5" ПВЦ Вртливата РициновоВоланот на Материјал : ПВЦНосителот на Материјал : ЖелезоРициново Дијаме

4pcs Универзална мебел тркала Замена Стол рициново додатоци за Платформа Количка Стол оков за Мебел алат

За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.започнетекрајот 4 PCS Мини 1" го

Scroll