Новак
КРАЛОТ И КРАЛИЦАТА КРУНИ Бележник DIY фото картички сметка гума печат јасно печат транспарентен печат рачно изработени картичка печат

КРАЛОТ И КРАЛИЦАТА КРУНИ Бележник DIY фото картички сметка гума печат јасно печат транспарентен печат рачно изработени картичка

Достапност: Залиха
DEN 136.00
DEN 143.52


JOYSDIY_ НА Професионални и Одговорни домашни занаети фабрика снабдувач.
КРАЛОТ И КРАЛИЦАТА КРУНИ Бележник DIY фото картички сметка гума печат јасно печат транспарентен печат Картичка Stamper 11* 16 CM . Реден Број : ТЦ-YD-107
- Висок квалитет јасно марки за изработка на хартија
-Работи во повеќето големи брендови на умре сечење машини.
- Само позиција на нив за на доградба на акрилни блок (не се вклучени) и почнете печат! Одлично за карта во донесувањето одлуки scrapbooking и други занаети хартија
- Материјал : Силикон/Каучук/TPR
Производ Големина : 110 x160mm (5.51x7.09 инчи )

Параметрите на стоката

Употреба:
Декорација
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
ТЦ-YD-107
Тип:
ролери печат
Бренд Име:
JOYSDIY

Подобро ви се допаѓа

Објект : 6 компјутери / setMaterail : Водабазирани МастилоГолемина : 7.2x4.8x2.1 CMПакување : Хартија Кутија и Opp паку

Вашата цел ќе бидат обработени во рок од 7 дена по вашата исплата.Ние имаме разбирање за несреќа може да

Опис : Печат Дијаметар : 1 инч (2.5 cm или 3cm случаен испрати), Вкупната Должина : 3.5 инчен (9 cm) Материјал : Месин

PANFELOU Scrapbooking картичката албум хартија метал занает партија оркестарот stencils удар намалувања умира сечењ

Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!Карактеристики На Производот : Големина : 14*18cmПакување : 1pc / мн

Ние ќе брод на стоките за вас според адреса во вашиот Ali Express цел.Ние се грижиме за нашите секој клиент, а

Материјал : Дрво&ГумаТежина : околу 6.9 g / pcГолемина : за 3.8x3.8cmКоличина : 1 lot=20 компјутери мастило подлогаЗа

PANFELOU Scrapbooking картичката албум хартија метал занает партија оркестарот stencils удар намалувања умира сечењ

Ако не примите објект во рок од 40 дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пра

Материјал : Дрвени + гумаКутија големина : 77 77 x x 50mm / 3.0" x 3.0" x 1.9"Печат димензии : 12 x 12 x 40mm / 0.47" x 0.47" x 1.57"Бој

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да конт

Игра на Престоли Targaryen 1pcs по многу^^Спецификација : Големина : Печат Дијаметар е 3cm / 2.5 cm случаен испратиПа

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да конт

Ние имаме разбирање за чувства и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на

Напомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

Ќе ја добиете восок печат печат1 Печат Само : 1 Парче Восок Печат Печат со Првата Слика2 Големина : прибл...

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да конт

Материјал : пластични Големина : 14.7 cm долги, 10.5 см широк, 0.2 cm дебелина Информации : 1.Поради светлината и н

Материјал : Дрво&ГумаТежина : околу 161.8 g / setГолемина : за 12x12x40mm (секоја компјутери)Количина : 1 пакет=4 сет,1

PANFELOU Scrapbooking картичката албум хартија метал занает партија оркестарот stencils удар намалувања умира сечењ

Scroll