Новак
НОВИОТ USB-SC09 Оригинални Компатибилен САЛАДИН FX/програмски Кабел Една Година Гаранција

НОВИОТ USB-SC09 Оригинални Компатибилен САЛАДИН FX/програмски Кабел Една Година Гаранција

Достапност: Залиха
DEN 680.00
DEN 715.20


Ви благодариме!
1.
Контакт со нас на :
Брзо Да Се Купи Ltd
1207, Меѓународната Е-Трговија Индустриски Парк на Fu Tian, Shangmeilin, Futian округ, Шенжен, 518049, CN
Телефон : +0086 755 82550561
Skype : fasttobuy2
Почитувани costomers :
Ви благодариме за избере нашата продавница.
Работно време : EST 9 : 00 часот - 6 : 00pm
За било какви прашања, ве Молиме падна слободно да контакт.Со повеќе од 10 години искуство во странство бизнис и имате група на индустриски инженери. Ова се враќа политика не влијае врз вашите законски права. Купувачот мора да плати за движење и назад испорака на трошоците и на сопствени надомест на секоја земја.
Начин На Плаќање
Генерално,ние го прифаќаме следниов начин на плаќање : T/T, Paypal, Western Union, Кредитна Картичка, Alipay и ЈЕНИ банка ;
100% уплата, пред испорака, ве молиме бидете сигурни дека ќе го напушти целосно точни информации, вклучувајќи :
Fullname, Адреса, Пост код, Телефонски Број, е-пошта, стоките ќе бидат испратени на адресата која ја остави во ред,
Логистички прашања
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2~5 дена (работни дена,не празник сезони) по исплата потврди од страна на платформа.
Политика На Враќање :
Ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме контактирајте со нас за 14 дена првиот и осигурете се дека пакетот е он-отвори. Брзо Да се Купи Ltd ќе направи наплата за учество во рок од 24 часа по добивањето на тоа. Висок квалитет,Најдобра услуга,Конкурентна цена,Брза испорака и Солидна репутација
2.Fasttobuy фокусирани на движење контрола на индустријата за 6 години,со неколку стручни
2.нашиот производ е за 100% нови и оригинални
4 .Обезбеди ОЕМ & ODM услуги.
Ве молиме оставете ни ја вашата e-mail во порака кога ќе го поставите цел,
ние ќе испрати овој прирачник , параметри.
НОВИОТ USB-SC09 Оригинални Компатибилен САЛАДИН FX/програмски Cabl e Една Година Гаранција
превозот листата : USB-SC09-FX+ светлина диск
апликацијата област : USB Кабел за Мицубиши FX серија FX2 N/FX1 N/FX0/FX0 N/FX0 S/FX1 S/FX3 U
поддршка прозорец XP ,Win7 32bit, 64bit
зошто да изберат нас?
1.

Параметрите на стоката

is_customized:
Yes
Примена:
Електронски
Број На Модел На:
USB-SC09

Подобро ви се допаѓа

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! 2 Имаме многу години на производство, искуство, да се заврши производството на опрема и к

Моделот Име : Гитара Жици се Подигнат 2 Тома 2 Тонови 4500k100% Сосема нов,не се користиОбјектот е боја може да

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Ак

Емајлирани Жица Соголување Машина, Лакирани Жица Stripper, Емајлирани Бакарна Жица Stripper DF6Answer : _______________________

(GMT+8) од понеделник до петокИ нашата канцеларија е затворен во недела и државни празници (Пекинг) ако има

Бесплатен Превозот AWM 20624 80 C 60 V "ФОЛКСВАГЕН" 1 0.5 mm 24 начини 100mm должина спротивниот проводници rf жица и FFC Л

Компатибилен За Drager 7pin Бебе / Neonate / Новороденче Завиткани Spo2 Сензор Пулсот Oximeter Spo2 Сонда Кислород Сензор

Компатибилен За BCI DB9 pin Бебе / Neonate Завиткани Spo2 Сензор Пулсот Oximeter Spo2 Монитор Сонда Spo2 Сензори TPU 3 M ИМЕ : О

ВНИМАНИЕ!!Било странство пратки може да биде одложен поради сезонски локални празници, царинските проц

Тесни Плетенка домашно МИЛЕНИЧЕ да се Прошири Sleeving30мм Рамен Дијаметар, Одговараат за Кабел со Дијамета

OHMEDA КОЖАТА ТЕМПЕРАТУРНА СОНДА СЕНЗОР ИМЕ : Ова е OHMEDA КОЖАТА ТЕМПЕРАТУРАТА на КАБЕЛОТ ПАЦИЕНТОТ се СЛЕДИ

XH2.54 MM 3 P 10 CM, XH еден главата кабел, Електронски линија Поврзување линија,Боја случаен испорака

Опис на производот Бесплатен Превозот Едно Парче 5 Доведува ЕКГ / ЕКГ Кабел Snap тип за ГЕ Marquette МОБ Цртичка

25pcs / многу БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Компатибилен За Нихон Kohden DB 9 Pin за Еднократна употреба Spo2 Сензор за Возрас

детали 2p 2.8 plug целосна палета на производи : 1 машки приклучок, 1 приклучок Машки 2 Pin Женски pin2, жица за 100720

Нашите следење не се достапни за проверка.Ако ви требаат повеќе квантитет,pls контактирајте со нас.Опис :

Бесплатен Превозот Компатибилен за Bionet BM3 BM3 ПЛУС Круг 6pin Педијатрија Softtip Силикони Употреба Spo2 Сензор Oxi

Компатибилен За BCI DB9 pin Животинско / Ветеринарна Earclip Spo2 Сензор Пулсот Oximeter Spo2 Монитор Сонда Spo2 Сензори TPU

50pcs / многу Бесплатен Превозот Mindray / Marquette / Spacelabs / Nellcor 7 Pin Disposable Sp O2 Сензори Лепило Пулсот Oximetry СондаИМЕ

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Компатибилен за Biolight BLT M7000,M8000 M9500 Возрасни Softtip Силикони Sp O2 Сензор Пулсот Oximeter Сонда

САД $ 108.98 / многу многу многу многу многу многу многу многуFFC / FPC Флексибилно Рамно Кабел 0.5 mm теренот 33 pin

Квалитет 100% сигурни,точни мерења и брз одговор 4.Стандард Int'l превозот средство со DHL или Fedex (35 дена)ПОЛИТ

На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.Повратни информации : 1) Вашата Повратна информац

Бесплатен Превозот Компатибилен за Bionet BM3 BM3 ПЛУС Круг 6pin Возрасни Softtip Силикони Употреба Spo2 Сензор Oximeter

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Компатибилен за Biolight BLT M7000,M8000 M9500 Возрасни Fingerclip Sp O2 Сензор Пулсот Oximeter Сонда Кислор

за време на празниците,за одложување на одговорот,ние длабоко се извинувам Бараме дека ќе контактирајт

Scroll