Новак
Висок квалитет и Бесплатен превозот! Обичај посебен автомобил опфаќа за Audi SQ5 2015-2006 трајни antifreeze Прашина-доказ Сончање автомобил покритие

Висок квалитет и Бесплатен превозот! Обичај посебен автомобил опфаќа за Audi SQ5 2015-2006 трајни antifreeze Прашина-доказ Сончање

Достапност: Залиха
DEN 5366.00
DEN 8256.00


Обичај посебен автомобил покритие за Audi SQ5
детали за производот :

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Објектот Висина:
1700cm
Бренд Име:
RUIRI
Објектот Ширина:
3000cm
Специјални Функции:
водоотпорен,antifreeze,Сончање,Прашина-доказ,Против снег и мраз
Објектот Должина:
4800cm
Година:
Може да го прилагодите сите модели на автомобили
Материјал Тип:
Памук, волна+PEVA
Објектот Тежина:
2.8kg
Погоден за сезона 1:
Пролет
Погоден за сезона 2:
Лето
Погоден за сезона 3:
Есен
Погоден за 4 сезона:
Зима
Погоден за времето:
дождот, сонцето,ветерот,мраз, снег
За производ големина:
Се прилагодите на производи според автомобил bod големина

Подобро ви се допаѓа

Функција : Се Вклопи / За Jeep Grand Cherokee 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранц

Функција : Се Вклопи / За Nissan Murano 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција

Заштита од heary снег Трајни Monolayer stitched шевовите водоотпорен дише ткаенина не ќе изгние или mildew.Автомоби

SUV L Водоотпорен Dustproof Автомобил опфаќа за "Рено" Koleos Mazda М5 Lifan x60 Хонда CRV XRV Vezel Додатоци За Peugeot 2008Водоотпо

Функција : Се Вклопи / За Пежо 607 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција

Функција : Се Вклопи / За "Опел" Tigra 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранци

Топло Совети : 1.Функција : Fitment / За Тојота Reiz / Левин / PriTercel / Sequoia / Матрица Brand New 95% полн автомобил в

Водоотпорен материјал штитови автомобил од сонце и дожд за супериорен заштита Заштита од heary снег.Авто

Функција : 190 T полиестер материјал : Лесни, меки, водоотпорен и издржливи Висока густина ткаенина...

Функција : се Вклопи / За Peugeot 407 SW 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранциј

Функција : Се Вклопи / За Фолксваген Поло Седан 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во

Функција : Се Вклопи / За "Опел" Комбо 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаран

Функција : Функција : Водоотпорен,УВ Анти,Прашина Доказ,Лесно се Чисти,Сите Временски услови се Погодни

Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере Ние искрено се надеваме дека ќе може да

Функција : Се Вклопи / За "Опел" Mokka 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранци

PS : Русија, САД, АУ без царина.Добар квалитет, издржливи во употреба.Карактеристики : Овој објект е водоот

Scroll