Новак
Фабрика Директни Доведе Слободни Нерѓосувачки Челик Луксузен Плоштадот Стил Една Дупка Филтер Миксер Допрете Бања Брод Тапа

Фабрика Директни Доведе Слободни Нерѓосувачки Челик Луксузен Плоштадот Стил Една Дупка Филтер Миксер Допрете Бања Брод

Достапност: Залиха
DEN 3475.00
DEN 3818.88

Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.
Времето за испорака е прибл. Известување за Корисниците од Русија
Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни овозможи со твоето ПОЛНО ИМЕ кога местото цел, во спротивно вашата parcle не може да биде донесено.
Ако објектот е неисправен на неговото пристигнување, клиентот има 3 дена од денот на приемот датум за размена на нова.
Ние нудиме бесплатна поправка услуга за квалитет проблем во првата година по купувањето, ад купувачот да плати 2 начини превозот цена.
Објектот треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број. Ако најдете пратката е оштетена или уредот е скршен, ве молиме да одбие да го потпише парцела и контакт ПОБРЗО.
Но, превозот на плаќање не се враќа.
Ние ќе рефундирање на дека ако објектот не е како што е опишано, или се оштетени во транспортот. Инаку ние не прифаќајте барања за надомест од купувачот.
Пораки се постапува во рок од 24 часа на работни дена. Ние, исто така треба вашата доказ од шпедиција дека пратката е оштетена на неговото доаѓање, и тогаш можеме да тврдиме повторно превозот компанија за надомест на штета.
Ако ви треба НИ 3/8 "или велика БРИТАНИЈА 3/8" големина на црева, ве молиме оставете порака по ред. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност.
Важи период е 30 дена од денот на ставање на ред, па ве молиме да се информирате за дефект однапред откако ќе го најдете. (Со исклучок на опрема). 14 да 20 дена (исклучени сабота & недела, Јавни Празници) за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации
Ве молиме контактирајте со нас Ако не го примите над погоре работни дена,ние ќе се реши овој проблем во многу кратко време.
Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ако ни e-mail и не слушаат одговор, ве молиме e-mail повторно преку alibaba.

Параметрите на стоката

Површина По Завршувањето:
Хром
Тип:
Слив Чешми
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Функција:
Thermostatic Чешми
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Површински Третман:
Хром
Бренд Име:
Bagnolux
Тежина На Пакет:
2.1-3kg
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
BF-C-251
Тапа Планината:
Една Дупка

Подобро ви се допаѓа

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

И Бразил царинската куќа праша мора да се стави на вредност .Прифаќаме само враќање & наплата причина е к

Бесплатен превозот Фабрика продажба Керамичка Рачка Слив Тапа Три Дупки Топло Ладно Миксер Допрете Црн

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

· Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите

Бесплатен превозот Попуст Фабрика продажба Сребро Злато Бои Месинг Материјал Вртливата Spout Слив ротира

Осигурување : Елементи цена, исто така, не се вклучени осигурување Ако ви треба хром / АНТИЧКИОТ / БАКАР

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Сите наши производи се безбедни кога се работи во бања или влажна средина?Да, водоотпорен оценка на сите

Бакар потоне слив славина за вода допрете црна, Бања ORB се мијат слив тапа водопад, Месинг една дупка сли

Не се жалам, откако ќе се оданочуваат 3,Со Под Ситуации, не можам да брод од : А, Бразил клиент, без CPF / CNPJ / Д

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Бакар една дупка краток слив тапа хром позлатен, Месинг миење слив тапа топла и ладна, Бања потоне слив т

Функција : топла и ладна вода месинг тело, chromed завршиAnswer : ___________________________ Note : Оваа ставка не е со доводно

Античкиот ORB се мијат слив тапа миксер допрете, Бакар потоне слив тапа црвена, Бања Масло Протри Бронзен

Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството н

Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса.Превозот време е надвор о

Ние не ќе процесот било враќа, размена или наплата без одобрение ,а купувачот е задолжено за враќање на п

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од стр

Објект за обработка на пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на произв

Нашите DHL логистика е мечка тарифа , па потребно е повеќе еден или два дена Гаранција : ·во Рок од една год

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вред

Нашата цел е задоволството на клиентитеКога ќе се пријавите парцела ве молиме бидете сигурни дека прат

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Fapully Водопад Слив Бања Тапа Палубата Монтиран Мијалник Допрете Црна Еден Справи со Миксер Чешми Еден Др

Scroll