Новак
Добро! Обичај посебен автомобил опфаќа за Audi A4 Седан -2010 водоотпорен сончање antifreeze автомобил покритие,Бесплатен превозот

Добро! Обичај посебен автомобил опфаќа за Audi A4 Седан -2010 водоотпорен сончање antifreeze автомобил покритие,Бесплатен

Достапност: Залиха
DEN 5179.00
DEN 7968.00


Обичај посебен автомобил покритие за Audi A4 Седан
детали за производот :

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Објектот Висина:
1700cm
Бренд Име:
RUIRI
Објектот Ширина:
3000cm
Специјални Функции:
водоотпорен,antifreeze,Сончање,Прашина-доказ,Против снег и мраз
Објектот Должина:
4800cm
Година:
Може да го прилагодите сите модели на автомобили
Материјал Тип:
Памук, волна+PEVA
Објектот Тежина:
2.8kg
Погоден за сезона 1:
Пролет
Погоден за сезона 2:
Лето
Погоден за сезона 3:
Есен
Погоден за 4 сезона:
Зима
Погоден за времето:
дождот, сонцето,ветерот,мраз, снег
За производ големина:
Се прилагодите на производи според автомобил bod големина

Подобро ви се допаѓа

Функција : Се Вклопи / За Peugeot 408 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција

Повратни информацииЗа вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас Штом ќе добиет

Функција : Се Вклопи / За Jeep Wrangler 4Врата 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гар

Функција : Се Вклопи / За Peugeot 407 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција

Функција : Се Вклопи / За "Опел" Комбо 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаран

Функција : Се Вклопи / За Mini Countryman 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранциј

Функција : Се Вклопи / За Citroen CTriomphe 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранци

Функција : Се Вклопи / За Ford Fiesta Hatchback 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаран

PS : Русија, САД, АУ без царина.Добар квалитет, издржливи во употреба.Карактеристики : Овој објект е водоот

Пакет Се Вклучени : 1 Buc Тркала Гуми Пневматик Капак Доколку имате други од 5 ѕвезди на услуги ве молиме ко

ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ШОПИНГ ОД НАС ПРАТКАТА Кога ќе нарачате , ве Молиме изберете превозот метод и да плата

Функција : Се Вклопи / За Ауди S5 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција

Функција : Се Вклопи / За "Опел" Mokka 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранци

Водоотпорен материјал штитови автомобил од сонце и дожд за супериорен заштита Заштита од heary снег.Авто

Функција : Се Вклопи / За "Опел" Tigra 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранци

Функција : Се Вклопи / За Пежо 607 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција

Топло Совети : 1.Функција : Fitment / За Тојота Reiz / Левин / PriTercel / Sequoia / Матрица Brand New 95% полн автомобил в

Функција : Функција : Водоотпорен,УВ Анти,Прашина Доказ,Лесно се Чисти,Сите Временски услови се Погодни..

За внатрешна или надворешна употреба, овој автомобил покритие одговара на вашиот стандард за заштита н

9 кг),може да се чувствуваат тоа е премногу тенка,но ве молам, не грижете се, автомобил покритие може да се

Ние се нема враќање ВРАЌАЊЕ И ПРОМЕНА Не е она што го сакате? Промена на умот? НЕМА ПРОБЛЕМ Прашина доказ

Заштита од heary снег Трајни Monolayer stitched шевовите водоотпорен дише ткаенина не ќе изгние или mildew.Автомоби

Scroll