Новак
Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Dell Latitude D531N D620 D630 D630N D631N D800 D810 D830 D830N E4300 X300 Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Dell Latitude D531N D620 D630 D630N D631N D800 D810 D830 D830N E4300 X300 Полнач

Достапност: Залиха
DEN 660.00
DEN 1015.68


Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Dell Latitude D531 N D620 D630 D630 N D631 N D800 D810 D830 D830 N E4300 X300 Полнач
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
-Сосема Нов.
-Гаранција : 36 Месеци.
-Влез : 100-240 V, 50-60 Hz (за светот употреба)
-Излез : 19.5 V / 3.34 На
-Конектор Големина : 7.4 mm x 5.0 mm
Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Dell Latitude D531 N D620 D630 D630 N D631 N D800 D810 D830 D830 N E4300 X300 Полнач
AC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .
Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел :
http : //www.aliexpress.com/store/product/Wholesale-AC-Power-Cord-cable-For-laptop-adapter-lead-Adapter-US-EU-UK-AU-Plug-All/1830550_32562866558.html
Карактеристики На Производот :
Во Текот Напон Заштита. Краток Спој Заштита. Во Текот Температура Заштита. PCB & Капакот е изработен со Fireproofing материјали. Ниска Бран и Бучава. Високо Квалитетни Суровини. 100% ОЕМ Компатибилни.
Производ Тестирање :
Секој производ да поминат низ. Строги Стареење Тестирање. Во Текот Напон Тестирање. Над Температурата На Тестирање. Безбедност На Тестирање.
Неколку корисни совети : Ако го користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност. Не се стави на адаптерот на кожата производи.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
DBJBA
Компатибилен Бренд:
за Dell
Број На Модел На:
Chargeur исхраната преносни За Dell Адаптер
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
3.34 На
Излезниот Напон:
19.5 V
Приклучок Тип:
како Слика
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Состојба:
100% Сосема Нов
Конектор Големина На:
7.4 мм*5.0 mm
is_customized:
Yes
Излез:
19.5 V 3.34 НА 65W
гаранција:
3 Години

Подобро ви се допаѓа

18.5 V 3.5 ЕДЕН 65 W лаптоп адаптер за Pro Book HP 6460b 6465b 6470 B 6475 B Touch Smart TM21100 2000 2200 TM2 T1000 2100 полначот Ако не сте сигурн

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп ac адаптер за полнење PA190032 за Acer Travel Mate 7510 7512 7513 7514 7515 7520 7520 G 7530 7530 GАко не сте сигурни дал

15 V 4Алаптоп ac адаптер за полнач PA2440 U PA2444 U1 ACA PA2450 U1 ACA PA2484 U1 ACA за Toshiba Dynabook NXW / 76 HBW NXW / 78 JBWАко не сте сигурни

5 Плоштад дупка со игла 90 W AC Адаптер за Полнач Понуда За lenovo thinkpad ibm 45 N0239 P / N 45 N0240 Слободни.Ние ќе остави П

19 V 3.42 НА 65 W лаптоп, полнач ac адаптер АП.06503.014 АП.06503.016 LC.ADT01.003 за Acer Стремат временска рамка 4830 4830 T 4830 TG АКО

19.5 V 6.15 НА ACDP120 N03 лаптоп ac адаптер за полнач за Sony Vaio PCGGRS PCGGRT PCGGRV PCGGRX PCGGRZ PCGFR PCGFRV серија Ако не сте сигурни д

19 V 3.42 НА 65 W лаптоп, полнач ac адаптер PA165086 за Acer Стремат 4755 G 4755 T 4755 Z 4755 ZG 4771 4771 G 4771 Z 4810 4810 T 4810 TG АКО не сте си

19 V 3.42 НА 65 W AC Адаптер за Полнач за Acer Стремат P3 S5 S7 S7391 S73916822 Ultrabook Адаптер за НапојувањеКвалитет Загарант

5 НА 90 W Автомобил Полнач за Лаптоп E431 E531 L440 E4401.5 A3) копче : 90 W4)Конектор : Плоштад5) 5.Топлина дисипација, ќе б

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Dell Прецизност работна Станица M20 Прецизност работна Станица M70 , ПолначКв

Состојба : Нова Замена на Производот,Работи како вистински Делови,100% Compatiable.ако ИЗЛЕЗ и КОНЕКТОРОТ ГОЛЕМ

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Dell Inspiron 0 XK850 NX061 DA65 NS400 лаптоп универзален ПолначКвалитет Загарантирана ! (

Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.Ве молим

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп ac адаптер за полнење PA190024 AR за Acer Стремат 8735 G 8735 ZG 8920 8920 G 8930 8930 G 8934 G 8935 GАко не сте сигур

19 V 3.42 НА 65 W лаптоп, полнач ac адаптер АП.06501.013 за Acer Стремат ES1532 G М3481 М3481 Ultrabook М3481 G М3580 М3580 G АКО не сте сигу

19.5 V 3.9 НА 75 W VGPAC19 V33 лаптоп, полнач за Sony Vaio PCGF560 K PCGF57 / BP PCGF570 PCGF580 K PCGF590 K PCGF59 DK PCGF6 / BP Ако не сте сигурни дали

лаптоп, полнач 20 V 4.5 НА 90 W 45 N0302 40 Y7662 40 Y7663 45 N0304 ac адаптер за Леново B4301 B4302 B4303 B4305 B4306 B4307 B4308 Ако не сте сигур

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Dell Vostro 1000 1400 A840 A860 XPS M1210 XPS M140 ПолначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)

20 V 4.5 НА 90 W ac адаптер 42 T4439 ADLX90 NCT3 A 42 T5000 92 P1254 92 P1255 полнач за лаптоп Lenovo Think Pad S220 S203u S230u Пресврт Ако не сте си

19.5 V 6.15 НА PCGAAC19 V7 лаптоп ac адаптер за полнач за Sony Vaio VGCLM50 VGCLM70 VGCLM90 VGXTP1 VGCLS30 E Серија Ако не сте сигурни дали

19 V 3.42 НА 65 W лаптоп адаптер за полнење AD887020 за asX42 JA X43 S X44 HO X450 CC X455 X8 AIL X81 SC X87 Q W7 Z35 Fm Z61 NP Z99 JM јас f не сте сигу

15 V 6 A лаптоп ac адаптер за полнач PA2521 U2 ACA за Toshiba Dynabook Сателитски J60 J61 J62 J63 J70 J71 K10 K11 K15 K16 K17Ако не сте сигурн

19 V 3.42 НА Ultrabook Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за Acer Стремат S5 S5391 S53919860 S53919880 S53916419 S53916836Квалитет Загарантирана

Напојување AC Адаптер за Полнач 14 V 4А56 W за Samsung LCD Монитор Sync Master 770 TFT 17" SMT170 QN 570 S TFT 180 T 18"Квалитет Загаранти

12 V 3А 36 W ADP36 JH F лаптоп ac адаптер апарат за полнење за на Toshiba Возбуди Про AT10 LEA107 AT10 LEA108 AT10 LEA109 AT10 LEA10 CАко не

Scroll