Новак
Handlebar со Caken Влошки се Справи со Костец Мотоцикл Бар 1-1/8 За Нечистотијата Јама Велосипед Мотокрос Скутер 28.5 mm Стеги 810mm Должина

Handlebar со Caken Влошки се Справи со Костец Мотоцикл Бар 1-1/8 За Нечистотијата Јама Велосипед Мотокрос Скутер 28.5 mm Стеги

Достапност: Залиха
DEN 1804.00
DEN 1919.52


Handlebar Комплет
ПРО CAKEN 1-1/8' Handlebar x 1pc
CAKEN Handlebar Влошки x 1pc
Се справи со Костец x 1set (лево Дупка 22mm, право дупка 24mm)
Ве молиме Имајте во предвид дека Handlebar центар е 28.5 мм , само за 28.5 mm Стегач

Параметрите на стоката

Бренд Име:
Јама Про Трки
Motobike Направи:
Универзална
Должина:
810mm
Ширина:
28.5mm
Тежина:
0.99kgs
Материјал:
6065 Алуминиум
Се Справи Со Костец:
Лево 22mm/Десно 24mm

Подобро ви се допаѓа

Стандардната Боја : Титаниум(Друга Боја Опција : Blue / Портокал / Црвена / Црна / Gold / Зелена)Токму исто како

Елоксирани површина .Алуминиум Handlebar100% Сосема НовМЕНГЕМЕ AREAR : 1 1 / 8"(28 MM).Куповна цена ќе ви биде вратена н

Ако објектот Неисправни после 3 Месец, Купувачи уште можете да ги испратите назад, Ние ќе контактирајте

modname=ckeditorУниверзален Мотор Bendable Издувните Пригушувач Цевки За Топлина Shield Покрие Пета Guard Универзална Di

Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како

7 / 8" Мотоцикл ЦПУ Машински Алуминиумски Костец Никој Лизга Гел Гумена Рачка Handlebar Универзален Мотор Рак

Производ DescpritionИме на модел : motorcycle се справи со бар костецБоја : како на сликата покажаМатеријал : Висок

Опис : Употребата на T6061 алуминиумлегура на магнезиум со доволно сила и добра отпорност на корозијаДемо

Универзален Мотор Electroplate Позлата Handlebar 22mm 11 / 8" 72cm Позлата CNC Палка се Справи со Алуминиумска лента За Трк

pitbike нечистотија јама велосипед 1 PCS Гас Менгеме Педалот за гас ЗА ХОНДА, ЈАМАХА МОТОР KAWASAKI crf50 crf70 klx110 ktm ttr

Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за сло

Надградба на вашиот стандардна големина 7 / 8" (22mm) барови да се посилна (28.6 mm) Масти Барови со оваа претста

Повеќе сродни производи,кликнете овде 1 PC 7 / 8" Мото Велосипед Handlebar На Исклучување Копче за Глава Магла С

Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било пов

Објектот специфики : 100% сосема нов!!!Боја : КафенаМатеријал : ABS ПластикаГолемина : 250mm(L) x 112mm(W)Монтажа Наво

Leave messages од Aliexpressreal крзно предмети, ве молиме кликнете на линкот подолу за да бидат насочени?на вистинск

Состојба : 100% Сосема Нов Висок квалитет и многу издржливи Beveled Црна Фузија Машки Планината Нога Штипки з

Не двоумете се да ни email ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот Alipay е Prefered Ние секогаш имаат

Име на производ : ДУХОТ на ЅВЕРОТ Nemesis Симфонија KeychainМатеријал : цинк легураПроизвод Во Боја : Симфониски

Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард.Ние НЕ ќе биде одговорен за задоцнување при ис

Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информаци

Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот

Scroll