Новак
5meter/многу 4.0 mm црвено жолта сина 2015 Одлична Професионална Полиолефин 2:1 Халоген-Слободен Топлина се Смалуваат Цевки Цевка Sleeving Нови

5meter/многу 4.0 mm црвено жолта сина 2015 Одлична Професионална Полиолефин 2:1 Халоген-Слободен Топлина се Смалуваат Цевки Цевка

Достапност: Залиха
DEN 144.00


Производи опис :
1 : 100% сосема нов и висок квалитет
2 : Боја вкупно : црвена, жолта, сина, зелена, бела,црна,транспарентни за вашиот го избере, ако у не инструкции, јас ќе испорака тоа randonmly.
3 : Големини : 4.0 mm
4 : Количина : 5 метри/торба
5 : Материјал : Пластична
6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 4.0 mm
7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 2.0 mm
8 : Намалување Сооднос : 2 : 1 ( ќе се намали максималната да 1/2 од нејзината доставени дијаметар )
9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен
10 : Целосна Намалување Temp : +125 максимален степен
11 : Температурата на работа : -55 степен на + 125degree
12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA
13 : Dielectric сила : 15 KV/ mm
14 : Запаливост : Пламен Retardant
15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен
16 : Сечење метод : Ножици или остар нож
17 : Производство спецификација : ISO9002
18 : Одобрување : UL Одобрени
19 : Количина : 1 пакет(5meter)
20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Пакет содржина
(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина x боја )
5meterx4.0mmx црвена,жолта,сина,Зелена,бела,црна transparnt 7 боја за вашата го избере,ако у hanven не настава,јас ќе испорака тоа по случаен избор)
Вкупна КОЛИЧИНА : 5meter

Параметрите на стоката

Тип:
Топлина Shrinkable
Материјал:
ПВЦ
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
4.0 mm

Подобро ви се допаѓа

Производи име : Кабел за напредокПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : жолта3 :

Производи име : Двоенѕидот топлина се смалуваат цевки 3 : 1Напомена : оваа серија има бела црна, црвена во

Производи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : црвена, жолта, сина, зелена, бела,црна,тр

Објектот што го опишува : 5 ѕвездикомуникација : 5 ѕвездиПревозот Брзина : 5 ѕвезди.Ако имате било какви пр

ПВЦ Топлина се Намали Цевки Рамен Ширина : 223 mm Круг со дијаметар : прибл.142mm дебелина на Ѕид : 0.12 mm (пред на

Име на производ Топлина Shrinkable Цевка Запаливост "ФОЛКСВАГЕН" 1 Дијаметар0.6 mm / 0.024" (Пред Намалување)0.3 mm /

WenzhouЕлектрични Co.Тоа има одлична изолација и пожарretardant својства; 3.Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1 ) На гу

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари10 M KG020 Одговара

100% сосема нов и висок квалитет на 5 Боја вкупно : Жолта, Сина, Црна, Зелена, Црвена Големини : 1mm, 2mm, 3мм, 4mm, 6mm

Производи име : Кабел за напредокПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : шарени3

топлина се смалуваат цевкиголемина : 9.0 mmдолжина : 5mmКОЛИЧИНА : 5000pcsБоја : црвено, жолто и сино зелени и црн

Топлина shrinkable цевка,5 големина, 7боја колекција Внатрешен дијаметар на додатоци : 1.0 mm, 1.5 мм, 2,5 mm, 3.0 mm, 5.0 mm

1 ) Олово време : 3 дена за сите ред.2 ) руски на клиентите s треба да обезбеди англиски полно име, инаку тоа ќ

Име на производ Топлина Shrinkable Цевка Материјал Полиолефин Модел WJG81 Оценет Напон 1140 V Температура Ниво 125

·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.4 mm , по целосно се намали 5.Отпорен

120pcs топлина се смалуваат цевки со лепак 3 : 1 се Намали на shrinkable цевка со лепак Кабел Жица црна Водоотпоре

Обезбедени внатрешен дијаметар : 1.0 mm,1.5 мм,2,5 mm,3.5 мм,5.0 mm Боја : Црна, црвена, жолта, зелена, сина, бела, тран

Име на производ Топлина Shrinkable Цевка Материјал Полиолефин Оценет Напон 600 V Температура Ниво 125°C Запалив

Име на производ Топлина Shrinkable Цевка Материјал Полиолефин Оценет Напон 600 V Температура Ниво 125°C Запалив

МОС Топла 4.5 мм 0.177" Жолта Топлина Shrinkable Цевка се Намали Цевки 10 MПогоден за разни електрична изолација и

1pcs Висок квалитет на Нови УпатствоРака Серпентина Ликвидација Машина Winder Две Брзина FY130Забележите : ког

4 MpaDielectric сила : 15 KV / mmПроизводство спецификација : ISO9001Запаливост : Пламен RetardantОдобрување : UL Одобри Плаќ

Име На Производ Спирала Заврши Материјал Полиетиленски Бела Боја Вкупна Должина(Прибл.) 1.5 М / 4.9 Ft надво

Scroll